Światowe gwiazdy, które mają polskie pochodzenie! Znasz je wszystkie?

2020-08-24 15:25
Natalie Portman i Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER | Jennifer Graylock/Press Association/East News

Sława, pieniądze, autografy i polskie pochodzenie! Te światowe gwiazdy są związane z Polską. Zobacz listę światowej sławy celebrytów, którzy mogą pochwalić się polskimi korzeniami. Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Światowe gwiazdy, które mają polskie pochodzenie! Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, które gwiazdy mają coś wspólnego z Polską, to jesteś w idealnym miejscu, ponieważ już na ESKA.pl czeka na ciebie lista znanych celebrytów, którzy mają polskie korzenie. Być może twoja ulubiona gwiazda ma z tobą coś wspólnego, na przykład te same pochodzenie? Natalie Portman, Adrien Brody, Lisa Kudrow, Emily Ratajkowski, lub Paul Wesley, to tylko początek listy zagranicznych gwiazd, które mają polskie korzenie! Sprawdź, jakie jeszcze nazwiska widnieją na poniższej liście i dowiedz się, kto posiada polskie pochodzenie! Lista znanych osób związanych z naszym krajem  pochodzeniem od stron rodzinnych, chociażby powiązań rodziców, dziadków, a nawet pradziadków jest niesamowicie długa. Poniżej czeka na was kilka przykładów słynnych gwiazd z różnych dziedzin, których znamy głównie z pięknego wokalu lub niepowtarzalnej gry aktorskiej. 

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift

Światowe gwiazdy o polskim pochodzeniu

Te gwiazdy mają polskie korzenie! Zobacz naszą poniższą galerię. 

NRD1 z Shanguy, Tom Gregory i inne gwiazdy w Domowym Graniu!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze