Świąteczny Koncert dla M. z gwiazdami filmu Listy do M. 2! Kto i kiedy wystąpi?

2015-12-05 14:03

Świąteczny Koncert dla M. został przygotowany przez telewizję TVN z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i premiery drugiej części filmu Listy Do M. Sprawdźcie kto weźmie udział w muzyczno-filmowym przedsięwzięciu TVN.

Do udziału w świątecznym Koncercie dla M. zostali zaproszeni przedstawiciele polskiej sceny muzycznej oraz aktorzy, którzy zagrali w filmie Listy do M. Podczas koncertu zaproszeni goście zaśpiewają wspólnie świąteczne piosenki w nowych aranżacjach. Koncert poprowadzi Maciej Stuhr, który w Listach do M. wcielił się w rolę Mikołaja Koniecznego.

Świąteczny Koncert dla M. - kto wystąpi

Podczas koncertu zobaczymy takie gwiazdy muzyki jak Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Hyży, Ania Rusowicz, Kuba Badach, Anna Karwan, Afromental oraz zespół Sound’n’Grace. W świątecznym Koncercie dla M. oprócz profesjonalnych muzyków zobaczymy także aktorów z drugiej części świątecznej produkcji TVN. Będą to Roma Gąsiorowska-Żurawska, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Bujakiewicz i Magdalena Lamparska.

Koncert dla M. - kiedy oglądać

Świąteczny Koncert dla M. będzie miał swoją telewizyjną premierę 5 grudnia o godz. 20.00 na kanale iTVN i TVN.

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze