Świąteczne piosenki wszech czasów ranking

i

Autor: print screen YouTube Świąteczne piosenki wszech czasów ranking

Świąteczne piosenki: wybierz swój ulubiony świąteczny hit na ESKA.pl. Polska kolęda czy zagraniczny hit? [SONDA]

2015-10-06 13:06

Świąteczne piosenki jesienią? Odpowiadamy na potrzeby Twittera, który w październiku 2015 promuje hashtag #robimyświatecznynastroj. Który ze świątecznych hitów zasługuje na miano best of the best? Stworzyliśmy listę bożonarodzeniowych przebojów, w której nie mogło zabraknąć Last Christmas i All I Want For Christmas Is You. Teraz pozostaje nam jedynie zachęcić Was do głosowania w sondzie na świąteczną piosenkę wszech czasów na ESKA.pl 

Świąteczne piosenki i robimy świąteczny nastrój na ESKA.pl! Bożonarodzeniowy przebój sam się nie wybierze! Nie mogliśmy się zdecydować, która ze świątecznych piosenek zasługuje na miano świątecznego hitu wszech czasów. Z tego też względu musimy poprosić Was o pomoc! Poniżej znajdziecie sondę z bożonarodzeniowymi piosenkami, które co roku pomagają nam wczuć się w świąteczny klimat Bożego Narodzenia, a ponieważ w tym roku już w październiku zaczęliście myśleć o świętach, bo na Twitterze 6 października królował hashtag #robimyświatecznnynastroj - więc macie!. 

Świąteczne piosenki - polskie i angielskie

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć takich hitów jak Last Christmas czy All I Want For Christmas Is You. Do zestawienia postanowiliśmy dodać polskie hity takie jak Jest Taki Dzień i Z Kopyta Kulig Rwie. 

>>>Wesołych Świąt! Merry Christmas! Joyeux Noel! Jak powiedzieć "Wesołych świąt" w innych językach

Świąteczne piosenki - playlista

Która z poniższych piosenek zasługuje na miano świątecznego hitu wszech czasów? Weź udział sondzie. W ramach przypomnienia na końcu artykułu umieszczamy wszystkie wymienione w sondzie przeboje. 

1. Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

 

2. Wham! Last Christmas

 

3. Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone 

 

4. Louis Armstrong - White Christmas 

 

5. Chris Rea - Driving Home For Christmas

 

6. Czerwone Gitary - Jest Taki Dzień

 

7. Skaldowie - Z Kopyta Kulig Rwie