TikTok

i

Autor: LIONEL BONAVENTURE/AFP/East News TikTok

Świąteczna piosenka i radiowy klasyk wymiatają na TikToku. Ten kompozytor wiedział co robi!

2020-12-15 16:38

Coraz bliżej święta, dlatego z dnia na dzień możemy poczuć magię, która już od pewnego czasu wisi w powietrzu. Z każdym dniem czujemy ją bardziej, a to wszystko za sprawą świątecznych, radiowych hitów, a także dekoracji na ulicach miast i tych, które pojawiają się na sklepowych półkach. Tym razem zagraniczny kompozytor poszedł na całość i połączył dwa hity. Musicie tego posłuchać!

TikTok to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Muzyczna aplikacja jest jedną z najchętniej używanych apek przez internautów na całym świecie! Nie ma się co dziwić, to prawdziwa dawka dobrej rozrywki o oczywiście muzyki. Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego również w apce nie mogło zabraknąć magicznych akcentów. Coraz częściej na ekranach naszych smartfonów, pojawiają się świąteczne piosenki i trendy z nimi związane. Użytkownicy chętnie przebierają się w tematyczne stroje, dlatego coraz częściej Waszym oczom ukazują się renifery, mikołaje i elfy. Tym razem zagraniczny TikToker i kompozytor dał czadu. Muzyk stworzył coś niesamowitego, czego w sieci jeszcze nie było! To on połączył dwa kawałki w jeden. Jesteście ciekawi co wyszło z połączenia Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You z I Will Always Love You - Whitney Houston? Musicie tego posłuchać. Internauci na całym świecie oszaleli na punkcie tej przeróbki!

Święta - Jak dobrze znasz świąteczne piosenki? Dokończ ich tekst!

Pytanie 1 z 9
Last Christmas I gave you my heart...

Hit internetu - TikToker połączył dwie piosenki

Clay Layton to TikToker, kompozytor, pianista i oczywiście miłośnik muzyki. To właśnie on, odpowiedzialny jest za hit, który zachwyca innych w aplikacji. Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było, dlatego przeróbka zagranicznego kompozytora zaskoczyła nie tylko internautów z całego świata, ale także samą Mariah Carey. Wokalistka zamieściła w sieci komentarz pod materiałem Clay'a - Wow… ten film mnie zaskoczył i doprowadził do łez. Kompozytor zrobił przeróbkę w taki sposób, że nikt nie odczuwa przejścia między piosenkami. To naprawdę coś niecodziennego. Sami posłuchajcie, jak All I Want For Christmas Is You oraz I Will Always Love You, brzmią jako jedna piosenka. To prawdziwy hit internetu na zakończenie 2020 roku!

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE