Surfers Paradise - Cody Simpson. Nowa płyta Cody'ego już wydana! Która piosenka najlepsza? [RANKING]

2013-07-17 13:14

W połowie lipca 2013 roku Cody Simpson poczęstował swoich fanów premierą swojego nowego, drugiego już albumu tym razem zatytułowanego Surfers Paradise. Z tej okazji na ESKA.pl na fanów Cody'ego i jego nowych piosenek czeka ranking, w którym możecie wybrać Waszym zdaniem najlepszy kawałek z Surfers Paradise!

Nowa płyta Cody'ego Simpsona Surfers Paradise to drugi solowy album w karierze pop gwiazdy, który na sklepowe półki w Stanach i do sklepów internetowych trafił 16 lipca 2013 roku. W dniu premiery krążka Cody razem ze swoimi przyjaciółmi z branży świętował jego wydanie na imprezie w Nowym Jorku. Z tej okazji na ESKA.pl małe święto dla polskich fanów Cody'ego Simpsona: głosowanie na najlepszą piosenkę z nowej płyty wokalisty.

Tak prezentuje się podstawowa tracklista Surfers Paradise od Cody'ego Simpsona:

1.La Da Dee
2.Pretty Brown Eyes
3.No Ceiling
4.Sinkin’ In
5.Summertime of Our Lives
6.Imma Be Cool (feat. Asher Roth)
7.If You Left Him For Me
8.Love (feat. Ziggy Marley)

>>> Justin Bieber gościem na trasie Cody'ego Simpsona! Zobacz, jak szaleli na scenie The Paradise Tour [VIDEO]

W wersji deluxe Surfers Paradise na fanów czekają dodatkowo cztery utwory:

1.Better Be Mine
2.Children of the Ocean
3.Rainy Day
4.Awake All Night

Myślę, że album to duża cześć mnie, mojego sposobu na życie i miejsca, w którym się wychowałem. Kiedy nagrywałem debiutancki album Paradise, była to dla mnie podróż i moment, w którym ukształtowałem się jako wkraczający w dorosłe życie artysta. Z Surfers Paradise wszystko było bardziej naturalne, nagrywając czułem się jak w domu - napisał Cody w oficjalnym oświadczeniu z okazji premiery Surfers Paradise.

Nowe piosenki Cody'ego Simpsona powoli coraz liczniej pojawiają się na YouTube. Słyszeliście już wszystkie kawałki? Zapraszamy do głosowania w Eskowym rankingu a na deser serwujemy Wam teledysk do drugiego singla z Surfers Paradise zatytułowanego Summertime of Our Lives.


Zobacz Summertime of Our Lives - Cody Simpson!JB

Najnowsze