SuperSTARcie - jurorzy i gospodarze. Kto oceni uczestników nowego show TVP2? [VIDEO]

2014-10-03 14:36

SuperSTARcie - jury. Kto oceni uczestników nowego show będącego odpowiedzią TVP 2 na programowy hit Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a kto poprowadzi program? Sprawdź na ESKA.pl!

SuperSTARcie - jury i prowadzący. Kto oceni uczestników nowego show będącego odpowiedzią TVP 2 na programowy hit Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a kto będzie gospodarzem SuperSTARcia? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy usłyszeli o nowym programie, którego premierę zapowiedziano na piątek, 3 października o godzinie 21:05 na antenie TVP 2. Odpowiadamy na ESKA.pl!

>>> Kiedy zmiana czasu 2014? Sprawdź datę i szczegóły oraz posłuchaj Clocks!

Wiemy już, że w roli jurorów zobaczymy Wojciecha Manna - wieloletniego prowadzącego Szansę na Sukces, Marcina Borsa - instrumentalistę i producenta muzycznego. Trzeci członek jury za każdym razem będzie inny - w tej roli zobaczymy artystów specjalizujących się w gatunku przypisanym do kolejnego odcinka. W pierwszym odcinku uczestnicy będą wykonywać piosenki rockowe, w związku z tym wśród jurorów zasiądzie Katarzyna Nosowska. W kolejnych odcinkach w roli trzeciego jurora pojawią się: Urszula Dudziak, Kayah, WdoWA, Aleksandra Kurzak, Maria Sadowska, Halina Mlynkova, Wojciech Kępczyński, Dariusz Malejonek oraz Ireneusz Dudka. Ostateczna decyzja na temat tego, kto odpadnie z programu, będzie należała jednak do głosujących smsami widzów.

Ujawniono już także prowadzących - będą to Marika - wokalistka, była prowadząca The Voice Of Poland - i Antoni Królikowski - aktor.

>>> Od kiedy i o której godzinie oglądać SuperSTARcie na TVP 2? Zobacz!

W oczekiwaniu na kolejne odcinki show posłuchaj Nosowskiej, jednej z jurorek w nowym programie TVP 2- na ESKA.pl!Najnowsze