SuperNERD wlatuje do waszych domów, aby uratować was od nudy!

2019-11-20 15:51 A.D.
SuperNerd
Autor: Screen: https://www.youtube.com/watch?v=1Abnu-ebHk0

SuperNERD to nowy one man show, w którym zapalony gracz Damian „Wilku” Wilczyński będzie ogrywał najnowsze i często mocno niedocenione gry, ale też starsze produkcje, do których po prostu warto wrócić. Nie zabraknie też hitów ze świata gier, informacji o zbliżających się wydarzeniach e-sportowych, a wszystko to okraszone, często niewybrednym humorem prowadzącego.

Czym jest SuperNerd? Ten swego rodzaju program internetowy jest przestrzenią dla widzów, którzy będą mogli decydować o tym, w jaką grę powinien w kolejnych odsłonach zagrać nasz Wilku i o jakich wydarzeniach powinien wspomnieć. To z pewnością zachęci do oglądania wszystkich, którzy wciąż nie mogą znaleźć w sieci czegoś dla siebie. SuperNERD to wszystko, co miłośnicy gier kochają w gamerach! Przenieście się do kolejnych światów i poznawajcie ich sekrety. Dzięki filmikom dowiecie się, czy warto zagrać w świeżynki dostępne na rynku i jak poradzić sobie z kilkoma największymi problemami graczy.

Już teraz możecie sprawdzić, jak wyglądają długo oczekiwane The Wild Eight i Elderborn. Wilku, przybliży wam historie produkcji i zaprezentuje wizualną stronę produkcji. Wszystko to okraszone dawką żartów i dobrego humoru!

The Wild Eight w SuperNERD

Tajemnicza katastrofa lotnicza to dopiero początek. Osiem osób, które przeżyły, utknęło w środku bezlitosnego zamrożonego pustkowia Alaski. Nie pozwól, aby cię pochłonęło. Odkryj prawdę. Przeżyj i żyj, aby opowiedzieć historię Dzikiej ósemki. W The Wild Eight zawsze trzeba być w ruchu - to jedyny sposób, aby przetrwać i dowiedzieć się, co się stało z tym tajemniczym miejscem, w którym toczy się rozgrywka. Jest to wymagająca i zabawna gra przeznaczona zarówno do gry online dla wielu graczy, a dokładnie dla ośmiu, jak dla jednego gracza.

Elderborn w SuperNERD

Polskie nieślubne dziecko Dark Soulsów i Quake’a - ELDERBORN - to debiutanckie dzieło warszawskiego studia Hyperstrange. Z jednej strony pełno w niej mrugnięć okiem do pokolenia graczy wychowanych na He-Manie, Conanie barbarzyńcy, Doomie i komiksach Simona Bisleya. Z drugiej - doskonale zrozumieją jej zamysł współcześni fani produkcji From Software. W grze Wcielamy się w potężnego barbarzyńcę i ruszamy z misją eksploracji starożytnego miasta. W jego podziemiach napotykamy na zastępy nieumarłych wojowników. Ich siekanie, tłuczenie, rąbanie i miażdżenie w takt heavy metalu to kwintesencja rozgrywki w ELDERBORN. Podobnie jak w soulsach od gracza wymaga się tu nauczenia rytmu walki wręcz i wyrobienia sobie odpowiednich odruchów. Gra dostępna jest w Steam Early Access, a twórcy stale pracują nad jej rozwojem. We wprowadzonej dziś aktualizacji graczy czekają takie nowości jak RPGowy system rozwoju postaci czy atrakcje w rodzaju urywania głów przeciwnikom.

Kolejne filmiki z cyklu SuperNERD znajdziecie co tydzień na jego kanale YouTube oraz ESKA.pl.

Najnowsze