Sunrise Festival 2019 - BILETY: CENY, gdzie i kiedy kupić?

2019-04-19 9:14
Sunrise Festival 2018 - energia, szaleństwo i łzy szczęścia! Fani zachwyceni! [RELACJA]
Autor: fot. Rafał Wróblewski

Sunrise Festival to 3 dni zabawy na najwyższym, światowym poziomie. Dorocznie na wyjątkowe święto muzyki wybierają się fani z najodleglejszych zakątków naszego kraju. W 2019 roku, pierwszy raz w historii festiwalu, to kołobrzeskie Podczele stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej. Zapowiada się jeden z najlepszych weekendów w historii, o czym przekonacie się na ESKA.pl. Tu również cenowa rozpiska biletów!

Sunrise Festival 2019 - bilety na jedno z najgorętszych wydarzeń tego lata, to bardzo pożądany towar. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wejściówki na Sunrise 2019? Bilety i ceny, a dokładniej rozpiskę znajdziecie w tym miejscu na ESKA.pl. Po raz kolejny specjalnie na festiwal przyjadą największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Do końca lutego mamy poznać pierwszych artystów, którzy zasilą line-up tego wyjątkowego wydarzenia. 

Przeczytaj: Sunrise Festival 2019 - DATA, MIEJSCE i ATRAKCJE. Będzie rewolucja!

Zobacz też: Sunrise Festival 2018 - energia, szaleństwo i łzy szczęścia! Fani zachwyceni! [RELACJA]

Sunrise Festival 2019 BILETY - CENY

Sunrise Festival 2019 odbędzie się na lotnisku w Podczelu. Wcześniej wydarzenie miało miejsce w kołobrzeskim Amfiteatrze, jednak z różnych przyczyn musiało zostać przeniesione. Organizator przy okazji zmiany lokalizacji przygotował kilka udogodnień i nowości. Bilety w tym roku obowiązywać będą w formie bransoletki z chipem RFID. W specjalnym systemie zegarka zapisane będą informacje na temat biletu oraz pieniędzy, które możecie i chcecie wydać w czasie wydarzenia. Oprócz tego za pomocą tych samych zegarków będziecie mogli realizować płatności. Jak czytamy na facebookowym profilu Sunrise Festival, opaski będziecie mogli zasilać w specjalnych kantorach na terenie imprezy.

Ile kosztują bilety na Sunrise Festival 2019? Start sprzedaży wejściówek 1 marca na stronie internetowej: www.sunrisefestival.pl. Oto rozpiska:

  • Sunrise Festival 19 lipca 2019 - piątek, 220 zł
  • Sunrise Festival 20 lipca 2019 - sobota, 250 zł
  • Sunrise Festival 21 lipca 2019 - niedziela, 220 zł
  • Sunrise Festival 2019 - KARNET 3 DNI: 630 zł
  • Sunrise Festival 19 lipca 2019: VIP - piątek, 700 zł
  • Sunrise Festival 20 lipca 2019: VIP - sobota, 800 zł
  • Sunrise Festival 21 lipca 2019: VIP - niedziela, 700 zł

Fani wyjątkowego i kultowego już wydarzenia, jakim bez wątpienia jest Sunrise Festival, bawiąc się na lotnisku w Podczelu będą mieli do dyspozycji większą przestrzeń ze znakomitymi atrakcjami. Powstanie miasteczko SunCity z polami namiotowymi, domkami oraz zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Jak czytamy na sunrisefestival.pl główne wydarzenie, czyli 17. edycję Sunrise Festival, poprzedzi pre-party, w którym będą mogły wziąć udział osoby, które wykupiły nocleg na terenie SunCity.

Najnowsze