Sunrise Festival 2019 - BILETY: CENY, gdzie i kiedy kupić?

2019-04-19 9:14
Sunrise Festival 2018 - energia, szaleństwo i łzy szczęścia! Fani zachwyceni! [RELACJA]
Autor: fot. Rafał Wróblewski

Sunrise Festival to 3 dni zabawy na najwyższym, światowym poziomie. Dorocznie na wyjątkowe święto muzyki wybierają się fani z najodleglejszych zakątków naszego kraju. W 2019 roku, pierwszy raz w historii festiwalu, to kołobrzeskie Podczele stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej. Zapowiada się jeden z najlepszych weekendów w historii, o czym przekonacie się na ESKA.pl. Tu również cenowa rozpiska biletów!

Sunrise Festival 2019 - bilety na jedno z najgorętszych wydarzeń tego lata, to bardzo pożądany towar. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wejściówki na Sunrise 2019? Bilety i ceny, a dokładniej rozpiskę znajdziecie w tym miejscu na ESKA.pl. Po raz kolejny specjalnie na festiwal przyjadą największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Do końca lutego mamy poznać pierwszych artystów, którzy zasilą line-up tego wyjątkowego wydarzenia. 

Przeczytaj: Sunrise Festival 2019 - DATA, MIEJSCE i ATRAKCJE. Będzie rewolucja!

Zobacz też: Sunrise Festival 2018 - energia, szaleństwo i łzy szczęścia! Fani zachwyceni! [RELACJA]

Sunrise Festival 2019 BILETY - CENY

Sunrise Festival 2019 odbędzie się na lotnisku w Podczelu. Wcześniej wydarzenie miało miejsce w kołobrzeskim Amfiteatrze, jednak z różnych przyczyn musiało zostać przeniesione. Organizator przy okazji zmiany lokalizacji przygotował kilka udogodnień i nowości. Bilety w tym roku obowiązywać będą w formie bransoletki z chipem RFID. W specjalnym systemie zegarka zapisane będą informacje na temat biletu oraz pieniędzy, które możecie i chcecie wydać w czasie wydarzenia. Oprócz tego za pomocą tych samych zegarków będziecie mogli realizować płatności. Jak czytamy na facebookowym profilu Sunrise Festival, opaski będziecie mogli zasilać w specjalnych kantorach na terenie imprezy.

Ile kosztują bilety na Sunrise Festival 2019? Start sprzedaży wejściówek 1 marca na stronie internetowej: www.sunrisefestival.pl. Oto rozpiska:

  • Sunrise Festival 19 lipca 2019 - piątek, 220 zł
  • Sunrise Festival 20 lipca 2019 - sobota, 250 zł
  • Sunrise Festival 21 lipca 2019 - niedziela, 220 zł
  • Sunrise Festival 2019 - KARNET 3 DNI: 630 zł
  • Sunrise Festival 19 lipca 2019: VIP - piątek, 700 zł
  • Sunrise Festival 20 lipca 2019: VIP - sobota, 800 zł
  • Sunrise Festival 21 lipca 2019: VIP - niedziela, 700 zł

Fani wyjątkowego i kultowego już wydarzenia, jakim bez wątpienia jest Sunrise Festival, bawiąc się na lotnisku w Podczelu będą mieli do dyspozycji większą przestrzeń ze znakomitymi atrakcjami. Powstanie miasteczko SunCity z polami namiotowymi, domkami oraz zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Jak czytamy na sunrisefestival.pl główne wydarzenie, czyli 17. edycję Sunrise Festival, poprzedzi pre-party, w którym będą mogły wziąć udział osoby, które wykupiły nocleg na terenie SunCity.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze