Sunrise Festival 2019 - miasteczko Suncity nowością imprezy! [BILETY, CENY i STREFY]

2019-04-19 9:12
Sunrise Festival 2019 - miasteczko Suncity rozgrzeje imprezowiczów! [BILETY i STREFY]
Autor: mdtproduction.pl (materiał prasowy) Sunrise Festival 2019 - miasteczko Suncity rozgrzeje imprezowiczów! [BILETY i STREFY]

Miasteczko Suncity to jedna z nowości, którą zaserwowali nam organizatorzy Sunrise Festival. Czym jest i gdzie kupić bilety?

Sunrise Festival 2019 - miasteczko Suncity z pewnością będzie ważnym miejscem dla wszystkich imprezowiczów. To właśnie tu stworzone zostanie wyjątkowe, festiwalowe miasteczko, w którym odpoczniecie, zbierzecie siły i skosztujecie smakowitych dań. Oferta noclegowa zostanie  podzielona na 4 strefy różniące się od siebie standardem. 

Sunrise Festival 2019 - miasteczko Suncity

Sunrise Festival dokładnie po 17 latach zmienił swoją lokalizację, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą mogli korzystać z jeszcze większych udogodnień. Za sprawą tego, że Sunrise Festival 2019 obędzie się na lotnisku w Podczelu, stworzone zostanie miasteczko Suncity. Jak czytamy na stronie: sunrisefestival.pl, wszyscy imprezowicze będą mogli zregenerować siły w strefie: Basic, Standard, Premium czy Domki Premium VIP. Dostępna będzie również strefa Street Food, w której będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej.

KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Wiadomo również, że na polach namiotowych dostępne będą punkty pozwalające naładowanie telefonu oraz skrytki do przechowywania ważnych i cennych dla was przedmiotów. Oprócz tego w miasteczku SunCity znajdziecie sklep, w którym kupicie artykuły higieniczne czy spożywcze.

Sunrise Festival 2019 - BILETY do miasteczka Suncity

Bilety umożliwiające korzystanie z pola namiotowego dostępne są tylko dla osób posiadających wejściówkę wstępu na festiwal. Organizator zaznacza, że pole jest integralną częścią imprezy. Start sprzedaży 1 marca na stronie internetowej www.sunrisefestival.pl. Ceny prezentują się następująco:

  • Strefa Basic (miejsca na polu z własnym namiotem)

Pakiet suncity basic dla 1 osoby na 3 dni (pt/sb/nd) - 1010 PLN
Pakiet suncity basic dla 2 osób na 3 dni (pt/sb/nd) - 1850 PLN

  • Strefa Basic (Zestaw, namiot z wyposażeniem sprzedawany jest tylko i wyłącznie w pakiecie z biletami na festiwal. Rozstawiony i przygotowany do zamieszkania namiot po imprezie przechodzi na własność zamawiającego. Ilość namiotów w sprzedaży jest ograniczona)

Pakiet suncity standard dla 1 osoby na 3 dni (pt/sb/nd) - 1130 PLN
Pakiet suncity standard dla 2 osób na 3 dni (pt/sb/nd) - 2260 PLN

  • Strefa Premium (Namioty, TIPI 4 os. z wyposażeniem w tej opcji jest wynajmowany na czas funkcjonowania miasteczka Suncity. Ilość namiotów w sprzedaży jest ograniczona)

Strefa suncity premium dla 2 osób na 3 dni (pt, sb, nd) - 3660 PLN
Strefa suncity premium dla 4 osób na 3 dni (pt, sb, nd) - 6120 PLN

  • Domki letniskowe VIP

Pakiet Suncity VIP dla 2 osób na 3 dni (pt/sb/nd) - na zapytanie
Pakiet Suncity VIP dla 4 osób na 3 dni (pt/sb/nd) - na zapytanie
Pakiet Suncity VIP dla 6 osób na 3 dni (pt/sb/nd) - na zapytanie
Organizator prosi kierować zapytania na: vipcamp@sunrisefestival.pl
*Każda z opcji wynajmu pozwala na pobyt w miasteczku od godziny 10:00 w czwartek (18 lipca), do godziny 14:00 we wtorek (23 lipca).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze