Orange Warsaw Festival 2019 - ARTYŚCI, LINE-UP. Pierwsze gwiazdy OWF 2019

2019-04-05 12:55
Orange Warsaw Festival 2019 - ARTYŚCI, LINE-UP. Pierwsze gwiazdy OWF 2019
Autor: Maciej Luczniewski/REPORTER Orange Warsaw Festival 2019 - ARTYŚCI, LINE-UP. Pierwsze gwiazdy OWF 2019

Orange Warsaw Festival kolejny rok z rzędu rozgrzeje polskich fanów muzyki na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na OWF 2019? Nazwiska poznacie na ESKA.pl

Orange Warsaw Festival 2019 - artyści, którzy pojawili się w line-upie na pewno idealnie rozgrzeją polską publiczność. Kto wystąpi na OWF 2019 w Warszawie? Agencja Alter Art, tak jak rok temu, postanowiła ogłosić pierwsze nazwiska za sprawą specjalnego muralu stworzonego na jednym warszawskich budynków. Tego, kto wystąpi w naszym kraju pod koniec maja i na początku czerwca dowiedzieliśmy się 24 stycznia.

KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Orange Warsaw Festival 2019 - artyści

Organizatorzy Orange Warsaw Festival sprawili, że cierpliwość fanów - odnośnie tego, kto wystąpi na scenie postawionej na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - sięgnęła szczytu. Stworzono mural, na którym w prawym górnym rogu pojawiła się data imprezy, a w środku wielkie - puste miejsce na gwiazdy. Te zostały ujawnione 24 stycznia, dokładnie o godzinie 18:00.

Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019? Do naszego kraju przyjedzie producent, który nie ujawnia swojej twarzy - autor hitu Friends czy Silence - Marshmello! Pojawi się również twórca znakomitej płyty Bloom - Troye Sivan, a także siostra Beyonce - Solange. Bez wątpienia największym ogłoszeniem był występ autorki hitów: I Like It, Bodak Yellow i współautorki hitu Taki Taki - Cardi B. Raperka ze względu na zobowiązania związane z koncertami w Stanach Zjednoczonych, musiała odwołać pierwsze występy na europejskiej trasie - w tym na OWF. W zamian za gwiazdę na scenie pojawi się Miley Cyrus!

Orange Warsaw Festival 2019 - artyści 31 maja:

  • Solange
  • Marshmello
  • Quebonafide
  • Rita Ora

Orange Warsaw Festival 2019 - artyści 1 czerwca:

  • Miley Cyrus
  • Troye Sivan 
  • The Raconteurs

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze