Sunrise Festival 2019 - data, miejsce i atrakcje. Będzie rewolucja!

i

Autor: fot. mdtproduction.pl

Sunrise Festival 2019 - DATA, MIEJSCE i ATRAKCJE. Będzie rewolucja!

2019-02-14 10:25

Sunrise Festival 2019 zaskoczy, jeśli chodzi o listę gwiazd, ale również towarzyszące atrakcje! Co się wydarzy podczas 17. edycji wydarzenia?

Sunrise Festival 2019 - data wydarzenia rozgrzewa wszystkich miłośników największych gwiazd muzyki elektronicznej. Odliczanie do 17. edycji Sunrise oficjalnie rozpoczęło się pod koniec września 2018, bo właśnie wtedy organizatorzy ujawnili pierwsze szczegóły. Będzie sporo nowości, które potwierdzą, że jest to jedna z najlepszych imprez tanecznych w Europie. Nowe przede wszystkim jest miejsce festiwalu zachodzącego słońca. 

Sunrise Festival 2018 - energia, szaleństwo i łzy szczęścia! Fani zachwyceni! [RELACJA]

Sunrise Festival 2019 - data

Kiedy jest Sunrise Festival 2019? Zapiszcie sobie w kalendarzu i szykujcie się na trzydniowy urlop, bo Sunrise odbędzie się 19-21 lipca 2019. Przygotowane będzie również pre-party, czyli ostatni Before Sunrise Festival. Zaplanowany jest na czwartek, 18 lipca na specjalnie wybudowanej scenie na polu namiotowym przylegającym do terenu imprezy (będzie ono czynne od czwartku do wtorku).

Sunrise Festival 2019 - miejsce

Gdzie odbędzie się Sunrise Festival 2019? Oficjalnie 17. edycja wydarzenia zaplanowana jest na lotnisku w Podczelu.

Sunrise Festival 2019 - atrakcje

O atrakcjach Sunrise Festival 2019 dowiedzieliśmy się za sprawą oficjalnego konta wydarzenia na Facebooku. Wiadomo, że pojawi się sporo nowości! Są to m.in.:

  • 5 wielkich scen w różnych odmianach gatunkowych
  • dostępny będzie teren z polami namiotowymi o różnych standardach
  • domki letniskowe
  • specjalny instrument płatniczy i nowy system
  • strefy gastronomiczne i chilloutowe

Wiadomo też, że pierwsze kontrakty z gwiazdami są właśnie podpisywane! O miejscu wydarzenia wkrótce będziemy Was informować!

Sunrise Festival w Kołobrzegu to już przeszłość. Co dalej z festiwalem?!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE