Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE

2018-07-29 14:37
Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE
Autor: fot. mdtproduction.pl (materiał prasowy) Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE

Sunrise Festival 2018 - kiedy i gdzie odbędzie największa impreza muzyki klubowej w Polsce? Po ile są bilety? Kto wystąpi na festiwalu zachodzącego słońca? Szczegóły i informacje - na ESKA.pl

Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE - to najważniejsze informacje dla wszystkich miłośników muzyki klubowej. Od lat to właśnie na festiwalu zachodzącego słońca mają okazję podziwiać i bawić się w rytmie setów serwowanych przez najpopularniejszych DJ-ów. Kolejna odsłona wydarzenia już na kilka miesięcy przed zapowiada się znakomicie. 

Koncerty 2018 - rok wielkich ogłoszeń!

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 - Polska będzie krajem, który odwiedzą największe gwiazdy! Już teraz lista artystów robi wrażenie, a za nami dopiero pierwsze ogłoszenia. Jak zapewniają agencje zajmujące się organizowaniem koncertów przed nami wielkie ogłoszenia. Kto da ko

Sunrise Festival 2018 - bilety

Bilety na Sunrise Festival zazwyczaj trafiały do sprzedaży na początku marca. Tym razem, w przedsprzedaży pojawiły się od 1 lutego na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Dowiedzieliśmy się również o zmianie sposobu sprzedaży. Na stronie internetowej sunrisefestival.pl, czytaliśmy: - Zmieniamy formułę sprzedaży na tzw. pre-rejestrację, która trwać będzie od 1 lutego do 25 lutego. Po tym terminie otrzymacie maila z informacją czy otrzymaliście zamówioną ilość biletów oraz instrukcję do ich opłacenia. Będziecie mieli na to 3 dni czyli do 28 lutego. Wszystkie niesprzedane bilety pojawią się w starym systemie sprzedaży 1 marca w wyższych cenach i tym samym zakończony zostanie proces ich sprzedaży.

Sunrise Festival 2018 - data, miejsce

Kiedy i gdzie jest Sunrise Festival 2018? Festiwal zachodzącego słońca po raz ostatni odbędzie się w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Obok sceny w Amfiteatrze i na parkingu, powstanie trzecia scena, na której będą rządzić świeże nurty muzyczne. Sunrise Festival 2018 odbędzie się 27-30 lipca.

Sunrise Festival 2018 - gwiazdy

Organizatorzy Sunrise Festival 2018 zadbają o to, byście bawili w towarzystwie największych gwiazd. Wiadomo, że podczas festiwalu zachodzącego słońca wystąpią m.in.: Armin van Buuren, Axwell & Ingrosso, DJ Snake, Jax Jones, Alesso, Robin Schulz, Disciples i Gromee.

Sunrise Festival 2018 - LINE-UP polskiego Tomorrowland

Jednocześnie organizator prosi, by nie rezerwować hoteli w Kołobrzegu na Sunrise Festival 2019. Nie ma pewności, czy to właśnie tam odbędzie się Sunrise 2019. Sunrise Festival przeniesiony z kołobrzeskiego Amfiteatru. O tym, że w 2018 roku odbędzie ostatnia edycja imprezy w tym miejscu poinformowali organizatorzy na swojej stronie internetowej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze