Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE

2018-07-29 14:37
Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE
Autor: fot. mdtproduction.pl (materiał prasowy) Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE

Sunrise Festival 2018 - kiedy i gdzie odbędzie największa impreza muzyki klubowej w Polsce? Po ile są bilety? Kto wystąpi na festiwalu zachodzącego słońca? Szczegóły i informacje - na ESKA.pl

Sunrise Festival 2018 - BILETY, DATA, GWIAZDY, MIEJSCE - to najważniejsze informacje dla wszystkich miłośników muzyki klubowej. Od lat to właśnie na festiwalu zachodzącego słońca mają okazję podziwiać i bawić się w rytmie setów serwowanych przez najpopularniejszych DJ-ów. Kolejna odsłona wydarzenia już na kilka miesięcy przed zapowiada się znakomicie. 

Koncerty 2018 - rok wielkich ogłoszeń!

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 - Polska będzie krajem, który odwiedzą największe gwiazdy! Już teraz lista artystów robi wrażenie, a za nami dopiero pierwsze ogłoszenia. Jak zapewniają agencje zajmujące się organizowaniem koncertów przed nami wielkie ogłoszenia. Kto da ko

Sunrise Festival 2018 - bilety

Bilety na Sunrise Festival zazwyczaj trafiały do sprzedaży na początku marca. Tym razem, w przedsprzedaży pojawiły się od 1 lutego na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Dowiedzieliśmy się również o zmianie sposobu sprzedaży. Na stronie internetowej sunrisefestival.pl, czytaliśmy: - Zmieniamy formułę sprzedaży na tzw. pre-rejestrację, która trwać będzie od 1 lutego do 25 lutego. Po tym terminie otrzymacie maila z informacją czy otrzymaliście zamówioną ilość biletów oraz instrukcję do ich opłacenia. Będziecie mieli na to 3 dni czyli do 28 lutego. Wszystkie niesprzedane bilety pojawią się w starym systemie sprzedaży 1 marca w wyższych cenach i tym samym zakończony zostanie proces ich sprzedaży.

Sunrise Festival 2018 - data, miejsce

Kiedy i gdzie jest Sunrise Festival 2018? Festiwal zachodzącego słońca po raz ostatni odbędzie się w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Obok sceny w Amfiteatrze i na parkingu, powstanie trzecia scena, na której będą rządzić świeże nurty muzyczne. Sunrise Festival 2018 odbędzie się 27-30 lipca.

Sunrise Festival 2018 - gwiazdy

Organizatorzy Sunrise Festival 2018 zadbają o to, byście bawili w towarzystwie największych gwiazd. Wiadomo, że podczas festiwalu zachodzącego słońca wystąpią m.in.: Armin van Buuren, Axwell & Ingrosso, DJ Snake, Jax Jones, Alesso, Robin Schulz, Disciples i Gromee.

Sunrise Festival 2018 - LINE-UP polskiego Tomorrowland

Jednocześnie organizator prosi, by nie rezerwować hoteli w Kołobrzegu na Sunrise Festival 2019. Nie ma pewności, czy to właśnie tam odbędzie się Sunrise 2019. Sunrise Festival przeniesiony z kołobrzeskiego Amfiteatru. O tym, że w 2018 roku odbędzie ostatnia edycja imprezy w tym miejscu poinformowali organizatorzy na swojej stronie internetowej. 

Najnowsze