Sunrise Festival 2017: line-up jeszcze lepszy! Martin Solveig, W&W i Klingande gwiazdami!

2017-02-27 13:28

Martin Solveig, W&W i Klingande kolejnymi gwiazdami Sunrise Festival 2017! W których dniach festiwalu wystąpią? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Sunrise Festival 2017 - kto wystąpi? To pytanie, które ma już odpowiedź! Do tej pory wiedzieliśmy, że Armin Van Buuren na Sunrise Fesival 2017 będzie główną gwiazdą! Teraz poznaliśmy kolejnych znakomitych artystów. Są nimi Martin Solveig, Klingande oraz W&W;! Jeśli nie macie planów na 21-23 lipca 2017, to możecie je sobie zorganizować. Jubileuszowa edycja Sunrise Festival zapowiada się bowiem wyjątkowo!

Sunrise Festival 2017 - kto wystąpi?

Kto wystąpi na Sunrise Festival 2017? W line-upie festiwalu w Kołobrzegu pojawili się:

  • Armin van Buuren
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Martin Solveig
  • W&W;
  • Klingande
  • Oliver Heldens
  • Shermanology
  • Lucas & Steve

Sunrise Festival 2017 - kiedy Martin Solveig?

Martin Solveig porwał do tańca publiczność ubiegłorocznego Sunrise Festival i z przyjemnością przyjął zaproszenie do wystąpienia drugiego dnia jubileuszowej edycji festiwalu, 22 lipca 2017.

Sunrise Festiwal 2017 - kiedy W&W;?

Publiczność Sunrise Festival miała już okazję usłyszeć kilka lat temu na żywo występ W&W; - wschodzących wtedy gwiazd sceny EDM w wyjątkowej scenerii zachodzącego słońca. W tym roku, na Sunrise Festival 2017, W&W; wracają już jako gwiazdy światowego formatu i zagrają w piątek 21 lipca obok Dimitri Vegas & Like Mike.

Sunrise Festiwal 2017 - kiedy Klingande?

Na szerokie wody wypłynął rok później, wydając klimatyczny kawałek „Jubel”, który był jednym z najchętniej puszczanych utworów przez światowe rozgłośnie radiowe. Ponad 150 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, 51 milionów na Spotify i miano najczęściej wyszukiwanego utworu w aplikacji Shazam w Europie – te liczby mówią same za siebie. Klingande wystąpi w pierwszym dniu Sunrise Festival 2017 w towarzystwie grających na żywo saksofonistki i wiolonczelistki.

Sunrise Festival 2017 - data, miejsce, bilety >>

(mat. prasowe MDT Production)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze