Sunrise Festival 2017 - data, miejsce, bilety

2017-07-21 16:13
Sunrise Festival 2017 - data, miejsce, bilety
Autor: fot. www.instagram.com/sunrisefestivalpl/ (screen) screen z profilu www.instagram.com/sunrisefestivalpl/

Sunrise Festival 2017 - kiedy i gdzie odbędzie się festiwal zachodzącego słońca? Po ile są bilety? Miłośnicy muzyki klubowej znajdą odpowiedzi na te pytania - oczywiście na ESKA.pl!

Sunrise Festival 2017 - data jest już znana wszystkim miłośnikom muzyki klubowej! O jednej z największych imprez muzyki elektronicznej w Europie piszemy na ESKA.pl! Miejsce festiwalu zachodzącego słońca po raz kolejny się nie zmieniło. Sunrise Festival 2017 w Kołobrzegu to pozycja obowiązkowa dla fanów brzmień serwowanych od najlepszych DJ-ów.

Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo?

Autor: brak danych

Sunrise Festival 2017 - online to ratunek dla osób, które z różnych przyczyn nie dotarły na imprezę w Kołobrzegu. Ta zapowiada się znakomicie, bo nad Bałtykiem zagrają dla Was gwiazdy światowego formatu! 

Sunrise Festival 2017 - data 

Data Sunrise Festival 2017 została ujawniona pod koniec października 2016. Kiedy odbędzie się święto fanów muzyki elektronicznej? Sunrise Festival 2017 zaplanowany jest na trzy dni od 21-23 lipca 2017 roku!

Sunrise Festival 2017 - bilety

Bilety na Sunrise Festival 2017 nie są już dostępne. Można było je kupić od 1 marca na oficjalnej stronie festiwalu, a standardowa wejściówka kosztowała 109 złotych. Zgodnie z regulaminem - wszystkie bilet są imienne i tylko osoba na którą został wystawiony bilet może po okazaniu dokumentu tożsamości wejść na teren festiwalu. Organizator wielokrotnie informował, że regulamin nie dopuszcza do odsprzedania biletu. Można jedynie bilet zwrócić na zasadach opisanych w regulaminie.

Sunrise Festival 2017 - kto wystąpi?

Sunrise Festival 2017 odbędzie się tradycyjnie w Kołobrzegu. Wielkimi gwiazdami jubileuszowej edycji będą Armin van Buuren oraz duet Dimitri Vegas & Like Mike. Listę artystów występujących na imprezie nad Bałtykiem uzupełnia m.in. Martin Solveig, W&W;, Oliver Heldens czy Klingande, twórca hitu Jubel!

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Autor: brak danych

Sunrise Festival 2017 - LINE-UP. Kto wystąpi w Kołobrzegu na jubileuszowej edycji? Gwiazdy, które rozkręcą nadmorską imprezę prezentują się naprawdę znakomicie.

Klingande - Jubel

 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze