Sunrise Festival 2017 - BILETY. Gdzie kupić i czy są jeszcze dostępne?

2017-07-05 13:06
Sunrise Festival 2017 - BILETY. Gdzie kupić i czy są jeszcze dostępne?
Autor: fot. mat. prasowe mdtproduction.pl Sunrise Festival 2017 - BILETY

Obecność na Sunrise Festival 2017 to pozycja obowiązkowa w kalendarzu fana muzyki elektronicznej. Gdzie i po ile kupić bilety? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Bilety na Sunrise Festival 2017 w Kołobrzegu to gorący towar dla wszystkich miłośników muzyki elektronicznej. Nic dziwnego, że wejściówki rozeszły się w błyskawicznie szybkim tempie. Powód? Oczywiście chodzi o to, kto wystąpi na Sunrise Festival 2017. Line-up uświetniły takie gwiazdy, jak: Oliver Heldens, Galantis, W&W;, Dimitri Vegas & Like Mike czy Armin van Buuren! Przypomnijmy, że festiwal zachodzącego słońca odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2017.

Sunrise Festival 2017 bilety - gdzie, po ile kupić

Bilety na Sunrise 2017 trafiły do sprzedaży 1 marca. Obecnie i to się nie zmieni - na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia prawie wszystkie wejściówki są wyprzedane. Fani mogą jedynie wykupić wstęp na After Party VIP Sunrise Festival 2017. Koszt jednej karty, umożliwiającej wejście na zabawę po festiwalu, wynosi 300 zł. 

Gdzie i po ile kupić bilety na Sunrise Festival 2017? Zgodnie z regulaminem - wszystkie bilet są imienne i tylko osoba na którą został wystawiony bilet może po okazaniu dokumentu tożsamości wejść na teren festiwalu. Organizator wielokrotnie informował, że regulamin nie dopuszcza do odsprzedania biletu. Można jedynie bilet zwrócić na zasadach opisanych w regulaminie. 

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Autor: brak danych

Sunrise Festival 2017 - LINE-UP. Kto wystąpi w Kołobrzegu na jubileuszowej edycji? Gwiazdy, które rozkręcą nadmorską imprezę prezentują się naprawdę znakomicie.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze