Sunrise 2015: filmy i zdjęcia z drugiego dnia festiwalu. 25 lipca w Kołobrzegu

2015-07-26 15:09

Sunrise 2015: filmy i zdjęcia z drugiego dnia festiwalu udostępniane przez organizatorów i publiczność w jednym miejscu na ESKA.pl. Zobacz, jak wyglądał drugi dzień festiwalu Wschodzącego Słońca. Co działo się 25 lipca 2015 roku w Kołobrzegu? 

Sunrise 2015: drugi dzień festiwalu to najważniejszy punkt wydarzenia. To właśnie 25 lipca w dniu imienin DJ Krisa na scenie pojawiają się największe gwiazdy, a impreza zalicza swój punkt kulminacyjny. Jak wyglądał drugi dzień Sunrise Festival 2015? Możecie się o tym przekonać sami oglądając filmy i zdjęcia umieszczane przez organizatorów i uczestników imprezy. Materiały foto-video znajdziecie poniżej tego artykułu. My spieszymy jeszcze dodać, że 25 lipca na scenie Sunrise Festival 2015 wystąpili: Roko, DJ W, Michael Calfan, Tchami, Firebeatz, Kryder & Tom Staar, AK9, Gromee, Blinders, Thomas Gold, Megamix, NERVO, Steve Aoki, R3hab i Closing DJ. Festiwalowicze podczas drugiego dnia bawili się ponad 10 godzin. Impreza zakończyła się dopiero o godzinie 4:30. 

NERVO - australijskie bliźniaczki rozkochały w sobie polską publiczność:

Tchami, na którego czekali wszycy: 

Scenografia Sunrise Festival coraz bardziej przypomina oprawę wizualną belgijskiego Tomorrowland - największego festiwalu muzyki elektronicznej w Europie:

 

Steve Aoki i jego piękne intro z Titanica: 

 

 

Najnowsze