Sun Festival 2023 - kiedy, gdzie i kto wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY, GWIAZDY]

i

Autor: Sun Festival Sun Festival 2023 - kiedy, gdzie i kto wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY, GWIAZDY]

Sun Festival 2023 - kiedy, gdzie i kto wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY, GWIAZDY]

2023-02-10 12:20

Sun Festival 2023 będzie jedną z największych hip-hopowych imprez tego roku. Organizatorzy po sukcesie pierwszej edycji nie spoczęli na laurach i przygotowali dla Was ogromne niespodzianki, których nie można przegapić. Kiedy jest Sun Festival 2023? Kto wystąpi? Przygotujcie się na gorące wydarzenie razem z nami!

Spis treści

  1. Sun Festival 2023 - kiedy, gdzie?
  2. Sun Festival 2023 - bilety
  3. Sun Festival 2023 - kto wystąpi?

Sun Festival 2023 - kiedy, gdzie i kto wystąpi? Te trzy podstawowe kwestie wzbudzają zainteresowanie internautów od momentu, gdy tylko organizatorzy podali pierwsze szczegóły. W przypadku Sun Festival osoby odpowiedzialne już od pierwszej edycji postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Na scenie w kołobrzeskim Podczelu od rana do wieczora występowały wszystkie topowe gwiazdy polskiej, ale i jedna z gwiazd zagranicznej sceny rapowej. Pojawił się Taco Hemingway, Mata, Sokół, Pezet, Quebonafide, Żabson, Kinny Zimmer, czy chociażby Rick Ross. Wiele hip-hopowych osobistości skorzystało z możliwości występu na Sun Festival i oficjalnie ogłosiło swój powrót na muzyczny rynek. Druga edycja również będzie obfitować w duże niespodzianki i musicie nam uwierzyć. Przekonajcie się o tym na własne oczy i uszy!

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Sun Festival 2023 - kiedy, gdzie?

Sun Festival 2023 jest imprezą, której nie mogą przegapić fani rapowych brzmień. Na scenie, która drugi rok z rzędu stanie w miejscu dawnego lotniska Kołobrzeg Podczele pojawią się najbardziej znane hip-hopowe gwiazdy. Zarezerwujcie sobie czas od 28 do 30 lipca 2023.

Sun Festival 2023 - bilety

Bilety na Sun Festival 2023 trafiły do oficjalnej sprzedaży w piątek 10 lutego! Tego samego dnia poznaliśmy pierwsze ogłoszenia i oficjalnie rozpoczęliśmy przygotowania do najgorętszego weekendu tego lata!

Sun Festival 2023 - kto wystąpi?

Line-up Sun Festival 2023 nie zawiedzie tych, którzy doskonale bawili się w czasie pierwszej edycji. Na ESKA.pl, jako pierwsi dowiecie się, kto zagra w Kołobrzegu. Już teraz możemy zapewnić, że będzie się działo!

Sun Festival 2023 - kto wystąpi 28, 29 i 30 lipca? Gwiazdy, artyści, raperzy [LINE-UP]

Sun Festival 2023

i

Autor: Sun Festival
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE