Suicide Squad: Skrillex, Rick Ross i Jared Leto w klipie Purple Lamborghini

2016-08-08 14:44
screen z teledysku Skrillex & Rick Ross - Purple Lamborghini
Autor: fot. youtube.com / użytkownik Skrillex screen z teledysku Skrillex & Rick Ross - Purple Lamborghini

Nowa piosenka Skrillexa i Ricka Rossa to kolejny utwór ze ścieżki dźwiękowej Suicide Squad, który doczekał się teledysku. W wyjątkowym klipie zamiast scen z filmu, znalazły się specjalnie nagrane ujęcia z Jaredem Leto w roli Jokera. Sprawdźcie już teraz!

Skrillex i Rick Ross w teledysku do kawałka Purple Lamborghini występują razem z Jaredem Leto. Obecność filmowego Jokera w klipie związana jest oczywiście z tym, że utwór znalazł się na ścieżce dźwiękowej kinowego megahitu Suicide Squad. Akcja klipu rozgrywa się m.in. w mrocznym klubie nocnym, gdzie producent, raper i zielonowłosy szaleniec prezentują się jako zabójcze trio otoczone skąpo odzianymi tancerkami.

Piosenki z Suicide Squad

Pomimo fatalnych recenzji, wypełniony czarnymi charakterami film zaliczył bardzo udany weekend otwarcia. Warto podkreślić, że niemal każdy, kto wybrał się już do kina na Legion Samobójców, przyznaje, że to właśnie ścieżka dźwiękowa stanowi bardzo mocny punkt tej hollywoodzkiej produkcji. Przypomnijmy, że poza kawałkiem Skrillexa i Ricka Rossa, na soundtracku pojawiły się m.in. hity takich wykonawców jak Twenty One Pilots, Eminem oraz Lil Wayne z Wiz Khalifą i Imagine Dragons.

 

Najnowsze