Suicide Squad: Skrillex i Rick Ross prezentują Purple Lamborghini

2016-07-22 13:24
screen z filmu Skrillex & Rick Ross - Purple Lamborghini
Autor: fot. youtube.com / użytkownik Skrillex screen z filmu Skrillex & Rick Ross - Purple Lamborghini

Skrillex i Rick Ross przedstawiają nową piosenkę do filmu Suicide Squad. Posłuchaj kawałka Purple Lamborghini już teraz - na ESKA.pl!

Skrillex i Rick Ross prezentują Purple Lamborghini, czyli swój wspólny kawałek do filmu Suicide Squad. Jeden z najbardziej oczekiwanych numerów z soundtracku nadchodzącej megaprodukcji, doczekał się swojej premiery na oficjalnym kanale Skrillexa na YouTube. Wkrótce możemy się też spodziewać premiery teledysku. Zgodnie z zapewnieniami artystów, podobnie jak klip Twenty Pilots do Heathens oraz Sucker for Pain od Wiz Khalify, Lil Wayne'a i Imagine Dragons, ich wideo ma również idealnie pasować do klimatu Suicide Squad. Skrillex zdradził nawet podczas premiery utworu w radiu Beats 1, że obok niego i Rossa w klipie pojawia się Joker.

>> Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!

Suicide Squad: nowa piosenka od duetu Skrillex & Rick Ross

Purple Lamborghini to już trzeci utwór ze ścieżki dźwiękowej Suicide Squad, który poznaliśmy jeszcze przed oficjalną premierą filmu. W polskich kinach produkcja pojawi się pod tytułem Legion samobójców już 5 sierpnia 2016. Wspólnego kawałka Skrillexa i Ricka Rossa możecie posłuchać poniżej.

 

Najnowsze