Super Krwawy Księżyc Wilka - niesamowite zaćmienie księżyca w styczniu 2019!

2019-01-20 18:06
Zaćmienie księżyca 2018 lipiec - jaka będzie pogoda 27.07? [PROGNOZA NA NOC]
Autor: fot./freeimages.com/Sias van Schalkwyk Księżyc

To niezwykłe zjawisko juz niebawem zagości na naszym niebie! Czym jest Super Krwawy Księżyc Wilka? Dowiedzcie się na ESKA.pl! 

Super Krwawy Księżyc Wilka - taką nazwę nosi wyjątkowe zaćmienie księżyca, które zobaczymy już w styczniu 2019 na naszym niebie. Nazywany jest również Wilczym księżycem i będzie jednym z ciekawszych zjawisk astronomicznych w tym roku. Niektórzy wierzą, że zwiastuje on również nieszczęście. Kiedy będziemy mogli go oglądać? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Księżyc wilka 2019 - kiedy na naszym niebie? 

Księżyc wilka pojawi się na niebie już 21 stycznia. Zaćmienie obserwować będziemy mogli od godziny 5:41 czasu polskiego i potrwa do godz 6:44. Widoczne będzie nie tylko w Polsce, a i innych rejonach świata! 

Szkoły zamknięte przez protest nauczycieli. Kiedy uczniowie zostaną w domu?

Super Krwawy Księżyc Wilka - czy na nas wpłynie? 

Wiele osób uważa, że księżyc wpływa na ich rytm życia. Niektórzy nie mogą spać podczas pełni, inni czują nadmiar energii. Czy zaćmienie księżyca również coś zmieni? Wilczy księżyc może sprawić, że poczujemy się pobudzeni, odczuwać możemy również lekki, niczym niespowodowany stres. Nie martwicie się jednak! Po zaćmieniu wszystko wróci do normy. 

Najnowsze