Stuck with U - ten duet brzmi jak Justin Bieber i Ariana Grande! Ciarki na ciele gwarantowane

2020-07-03 13:33 Ewelina Kulasza
Stuck with U - ten duet brzmi jak Justin Bieber i Ariana Grande! Ciarki na ciele gwarantowane
Autor: Screen z YouTube/Conor Maynard Stuck with U - ten duet brzmi jak Justin Bieber i Ariana Grande! Ciarki na ciele gwarantowane

Internauci uwielbiają jak w sieci pojawiają się covery znanych kawałków. Ich grono powiększyło się niedawno, dzięki przepięknej wersji Stuck with U, śpiewaną w oryginale przez Justin Bieber razem z Arianą Grande. Szczegóły o internetowym duecie poznacie na ESKA.pl. Ciarki na ciele gwarantowane!

Wielu fanów Ariany Grande oraz Justina Biebera, czekało na ich wspólny kawałek. W końcu nastał ten przełomowy moment i wielki hit ujrzał światło dzienne na początku maja tego roku. Ich wspólna piosenka Stuck with U jest nie tylko wyjątkowa ze względu na swoje brzmienia, które szybko wpadają w ucho, ale jest coś jeszcze. Z utworem wiąże się piękny gest, ponieważ Grande i Bieber postanowili przeznaczyć cały dochód z premierowego numeru na cel charytatywny. Następnie pieniądze trafiają bezpośrednio do fundacji First Responders Children’s.

Piosenka Stuck with U niewątpliwie spodobała się wielu fanom Justina i Ariany. Orzekli oni, że jest to jeden z najpiękniejszych kawałków w ich całej karierze. Numer nie tylko królował na karcie YouTube na czasie, ale również dotarł na sam szczyt listy przebojów w Stanach Zjednocoznych. Co ciekawe, piosenka doczekała się już wielu coverów, które są niesamowicie czarujące! Sami zobaczcie.

Stuck with U - cover

W sieci pojawił się cover piosenki Ariany Grande i Justina Biebera - Stuck with U. Co ciekawe, w ciągu niecałych dwóch tygodni zgromadził on ponad 2,6 mln odsłon! Kawałek wykonało uzdolnione rodzeństwo Conor  i Anna Maynard. Warto wspomnieć, że Conor jest obecnie brytyjskim piosenkarzem, a swoją muzyczną karierę rozpoczął na platformie YouTube w 2006 roku. Kilka lat później, bo w 2012 roku wygrał nagrodę Najlepszy Debiut przyznawaną przez stację MTV, a pod koniec lipca tego samego roku ukazał się jego debiutancki album Contrast. Krążek dotarł także do pierwszego miejsca UK Albums Chart.

Poniżej możecie posłuchać, jak uzdolnione rodzeństwo Maynard poradziło sobie z nowością Justina Biebera i Ariany Grande - Stuck with U. Ciarki na ciele gwarantowane, bo duet brzmi prawie identycznie jak znane gwiazdy! Sprawdźcie to sami.

Eska - Domowe Granie - Fanka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze