Stranger Things - polski akcent ucieszy fanów serialu!

2017-10-31 12:04
Stranger Things - polski akcent ucieszy polskich fanów serialu!
Autor: Fot. Facebook.com/StrangerThingsS2 Stranger Things 2 - ukłon w stronę polskich widzów

Netflix i Stranger Things biją rekordy popularności w Polsce. Uważny odbiorca mógł zauważyć w jednym z materiałów promocyjnych ukłon w stronę naszego kraju. 

Stranger Things to serial stworzony przez Netflix, który zachwyciły widzów na całym świecie. Niedawno odbyła się premiera drugiego sezonu produkcji. Jego promocja nie ominęła i Polski. Teraz fani mają dodatkowy powód do radości. W jednym z materiałów dodatkowych możemy wypatrzeć ukłon w naszą stronę. Czy to przypadek? 

>>Stranger Things 2 w Warszawie. Gdzie stoją rowery promujące serial?

Polski akcent w Stranger Things 2

W materiałach dodatkowych uważny obserwator mógł wypatrzeć coś ciekawego. Charlie Heaton czyli serialowy Jonathan Byers opowiada o tym co dzieje się w miasteczku po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszym sezonie. Aktor podczas nagrania ubrany był w koszulkę z napisem POLISH i godło naszego kraju! Pojawiły się już pierwsze spekulacje i plotki na temat pochodzenia Heatona. Nic jednak nie wiadomo aby posiadał polskie korzenie. Może być to również po prostu chwyt marketingowy mający jeszcze bardziej zachęcić fanów w Polsce do oglądania serialu. Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że aktor jest po prostu sympatykiem naszego kraju. Póki co fani Stranger Things wydają się wyjątkowo zadowoleni. W sieci przeczytać możemy już pierwsze pozytywne komentarze. W końcu jest to promocja naszego państwa w świecie. Jak więc się nie cieszyć? 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze