Steve Aoki złamał kark fance - gwiazda Sunrise Festival w Kołobrzegu ma problemy z prawem![VIDEO]

2015-05-20 16:50
Steve Aoki
Autor: print screen YouTube Steve Aoki

Steve Aoki odpowie za swe nieodpowiedzialne zachowanie? Amerykański DJ i producent muzyczny w 2012 roku złamał kark jednej z fanek, teraz sprawa trafia do sądu. Czy Steve Aoki może trafić do więzienia, a jego koncerty staną pod znakiem zapytania? Szczegóły na ESKA.pl 

Steve Aoki to jedna z gwiazd tegorocznego Sunrise Festival 2015. Jego DJ-skie sety rozgrzeją publiczność zgromadzoną w Kołobrzegu już 25 lipca 2015 roku. W karierze Dja pojawiły się jednak problemy... z prawem. Steve Aoki został pozwany za wypadek, do którego doszło podczas jednego z jego występów. Podczas występu w Kalifornii w 2012 roku Steve Aoki niefortunnie skoczył na publiczność, łamiąc jednej z fanek kark. Jak do tego doszło - opowiedziała w wywiadzie w kilka miesięcy po zdarzeniu sama poszkodowana. 

- Byłam uwięziona pod pontonem, bo rzucił się dokładnie tam, gdzie stałam. Moi przyjaciele powiedzieli, że wylądował na pontonie, uderzył mnie w górną część głowy i się przewróciłam - słowa poszkodowanej przytaczała stacja ABC 10 News. 

>>>Eurowizja 2015: Conchita Wurst otworzyła pierwszy półfinał Eurowizji 2015! Finaliści powinni brać z niej przykład?

>>>KSW 31: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV? Za darmo czy PPV? 

Poszkodowana kobieta to Brittany Hickman, która postanowiła się pozwać nie tylko Steve'a Aoki, ale również właścicieli Hard Rock Hotel w San Diego, gdzie odbył się ten pechowy koncert. Tymczasem rzecznik Steve'a wydał następujące oświadczenie:

- Nigdy nie chciałbym nikomu zrobić krzywdy podczas któregokolwiek z moich koncertów i jest mi przykro, że ktoś ucierpiał, jednak na ten czas zostałem pouczony przez moich prawników, aby o tym nie mówić, a sprawa idzie do sądu. Dziękuję za wasze zrozumienie.

Trzeba przyznać, że był to naprawdę nieszczęśliwy wypadek, w którym ucierpiała niewinna osoba. Jakkolwiek wygląda też na to, że Steve ma poczucie winy i z pewnością chciałby cofnąć czas i na pewno nie powtórzy fatalnego błędu skacząc w publiczność.

Sprawa sądowa na szczęście nie wpłynie na plany koncertowe Steve'a Aoki - jego fani mogą spodziewać się świetnego show na Sunrise Festival 2015. Więcej o festiwalu na profilu Facebook Sunrise Festival.

Najnowsze