Stara piosenka Taylor Swift hitem na Tik Toku! Co to za remiks?

Taylor Swift
Autor: YouTube/Taylor Swift

Aplikacja Tik Tok wielokrotnie okazała się być pomocna dla artystów debiutujących na scenie muzycznej. Piosenki, które zyskały na popularności wśród użytkowników apki okazały się później hitami na całym świecie. Jak się okazuje, korzystający z apki sięgają nie tylko po nowości muzyczne, ale i po utwory, które lata świetności mają za sobą. Teraz padło na Taylor Swift i jej wielki hit, który przeżywa drugą młodość. Więcej na ESKA.pl.

Tik Tok - piosenka Taylor Swift jednym z najgorętszych trendów wśród użytkowników tej popularnej aplikacji. I nie, nie chodzi o żaden z kawałków z najnowszej płyty gwiazdy folklore, o której premierze poinformowała ona za pośrednictwem mediów społecznościowych na dzień przed, a o remiks jej mega hitu. Podczas gdy wszyscy wciąż żyją nowym materiałem od amerykańskiej piosenkarki, użytkownicy Tik Toka masowo publikują filmiki, w których jako podkład użyto jeden z najpopularniejszych numerów artystki, które nagrała w czasach, gdy jeszcze śpiewała country, a nie pop. Mowa o utworze Love Story.

Love Story to pierwszy singiel z doskonale przyjętego albumu Fearless, który ukazał się w 2008 roku. Piosenka była pierwszą kompozycją w karierze Taylor Swift, która odniosła sukces komercyjny poza Stanami Zjednoczonymi. Do dziś teledysk nakręcony do utworu wygenerował ponad 500 milionów wyświetleń, a biorąc pod uwagę siłę Tik Toka, liczba ta z pewnością zwiększy się na dniach. Już teraz bez problemu można znaleźć komentarze, w których internauci piszą, że to właśnie chińska apka zachęciła ich do odsłuchania oryginalnego utworu. Jak nazywa się remiks Love Story, który bije rekordy popularności na Tik Toku?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Taylor Swift - remiks z Tik Toka

W cieszących się popularnością na Tik Toku filmikach nie usłyszymy jednak oryginalnej wersji Love Story, którą znają wszyscy, a remiks. Wielu użytkowników apki, jak również sami fani Tay zastanawiają się, gdzie można znaleźć go w całości. Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź. Dostępna w bazie Tik Toka odświeżona wersja Love Story to tak zwany Disco Lines Full Remix. Poniżej znajdziecie link do full audio. Brzmi lepiej niż w gatunku country?

Najnowsze