Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto śpiewa w nowym show?!

2020-02-18 17:30 RW
Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto śpiewa w nowym show?!
Autor: Waldemar Kompała / materiał prasowy TVP Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto śpiewa w nowym show?!

Od 28 lutego, w każdy piątek, w wyjątkowym show Star Voice. Gwiazdy mają głos aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Star Voice. Gwiazdy mają głos - uczestnicy. Kto walczy w nowym programie? Listę gwiazdy poznacie w tym miejscu na ESKA.pl.  Występy uczestników oceniać będzie jury w składzie: niekwestionowana królowa czeskiej estrady, Helena Vondrackova; znakomita piosenkarka, Majka Jeżowska oraz jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych, Mariusz Kałamaga. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - PROGRAM

O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański. Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii i spektakularnych efektów pirotechnicznych. Premiera muzycznego show Star Voice. Gwiazdy mają głos 28 lutego, o godz. 20:35 na antenie TVP2.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY

Kto wystąpi w programie Star Voice. Gwiazdy mają głos? Pełna lista uczestników zostanie opublikowana wkrótce - w tym miejscu!

Najnowsze