Stachursky - wiek, wzrost, Instagram, piosenki

2019-08-17 16:24 MK
Stachursky
Autor: WBF

Stachursky, a właściwie Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky to jeden z najbardziej popularnych wokalistów w naszym kraju. Artysta ma na swoim koncie wiele hitów, między innymi Jedwab czy Typ niepokorny. W kwietniu tego roku Stachursky wydał singiel Doskozza, który z miejsca podbił serca Internautów. Zebraliśmy najważniejsze informacje o tym piosenkarzu i publikujemy je na ESKA.pl.

Stachursky - wiek, wzrost, Instagram, piosenki - te frazy wyszukiwaliście najczęściej w temacie Jacka Stachursky'ego. Już 9 czerwca 2019 roku wokalista wystąpi, jako jeden z wielu artystów podczas drugiego dnia festiwalu Earth Festival w Uniejowie. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie tam największych hitów tego charakterystycznego wykonawcy, jak również jego ostatniego przeboju - Doskozzza.

Stachursky - wiek

Wykonawca hitu Doskozzza ma obecnie 53 lata. Jacek Stachursky urodził się 26 stycznia 1966 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Karierę muzyczną rozpoczął w latach osiemdziesiątych.

Stachursky - wzrost

Patrząc na zdjęcia ze ścianek, zapewne nikt by nie pomyślał, że muzyk nie należy do najwyższych mężczyzn. Stachursky mierzy zaledwie 173 cm wzrostu.

Stachursky - Instagram

Jak każdy szanujący się artysta, również i Jacek Stachursky posiada swoje konto na Instagramie. Wokalistę śledzi prawie 23 tysiące osób. Znajdziecie go pod nickiem: @jacek_stachursky.

Wyświetl ten post na Instagramie.
CZEKAJĄC NA DOSKOZZZĘ 🍭 Post udostępniony przez Jacek Stachursky (@jacek_stachursky)

Stachursky - piosenki

W trakcie trwania swojej muzycznej kariery, Stachursky wydał wiele przebojów, które nuciła cała Polska. Do najpopularniejszych piosenek z katalogu wokalisty należą: Jedwab, Typ niepokorny, Czuje i wiem, ESSA, Kieliszki, Chłosta, Zostańmy razem oraz Szampan i truskawki.

Stachursky - Doskozza

W kwietniu tego roku Stachursky zaskoczył wszystkich, wydając singiel Doskozza. Utwór zapowiada jego kolejny album, którego tytuł to 2k19. Piosenka ze względu na swoje nietypowe brzmienie szybko stała się hitem Internetu. W zaledwie 2 miesiące, wideo do kawałka w serwisie YouTube obejrzano ponad 2 miliony razy.

Stachursky - koncerty

W związku z wydaniem hitowego singla i zbliżającą się wielkimi krokami premierą albumu, Jacek Stachursky intensywnie koncertuje. Piosenkarz wystąpił m.in. na Juwenaliach Śląskich w maju tego roku czy na Earth Festival w czerwcu. Wszelkie daty można znaleźć na jego stronie internetowej.

Najnowsze