Gwiazdy dla Ziemi: Earth Festival 2019 - artyści. Kto wystąpi w Uniejowie?

2019-06-09 19:52
Gwiazdy dla Ziemi: Earth Festival - gwiazdy. Kto wystąpi w Uniejowie?
Autor: Plakat Earth Festival 2019 Gwiazdy dla Ziemi: Earth Festival - gwiazdy. Kto wystąpi w Uniejowie?

W dniach 8 i 9 czerwca 2019 r. Uniejów będzie gościł wiele znakomitych gwiazd polskiej piosenki, wielu znanych artystów, aktorów oraz twórców, którzy przyjadą to tego uroczego uzdrowiska, by wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – EARTH FESTIVAL. UNIEJÓW 2019. Szczegóły imprezy, którą poleca Radio ESKA, przybliżamy na ESKA.pl!

Gwiazdy dla Ziemi: Earth Festival 2019 - kto wystąpi w Uniejowie? Lista gwiazd wygląda imponująco, dlatego nie może was tam zabraknąć! Earth Festival to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: chcemy uświadomić nam wszystkim coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy.

Zobacz: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Earth Festival 2019 - kto wystąpi w Uniejowie?

Wydarzeniem kulminacyjnym festiwalu będzie niedzielny wieczorny Koncert Telewizyjny GWIAZDY DLA ZIEMI, transmitowany „na żywo” przez Telewizję Polsat. Koncert rozpocznie się w niedzielę 9 czerwca o godzinie 20.00. Wystąpią w nim: Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos, Kayah, Kasia Kowalska, Beata Kozidrak i Bajm, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Stachursky. Koncert poprowadzą Ola Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

W ramach festiwalu zapraszamy także w sobotni wieczór na dwa filmy: "Let's clean our country", które poprzedzi  spotkanie z reżyserem tego świetnego dokumentu - Adamem Grzanką oraz na hit tegorocznych Oskarów „Bohemian Rhapsody”

Podczas festiwalu działać będzie TME.EU EKO PARK pełny atrakcji dla dorosłych i dzieci takich jak gigantyczne dmuchańce, łazik marsjański i bolid ECO Arrow, a także, co chcemy podkreślić - zostaną w nim przeprowadzone EKO warsztaty dla dzieci, uczące poprzez zabawę postaw proekologicznych już od najmłodszego wieku. Wszystkich fanów tańca i ruchu  zapraszamy na Zumbę z trenerami B:FIT i na Taniec Dla Ziemi z Tomkiem Barańskim. Strefy czynne będą w sobotę w godzinach 12.00- 20.00 a w niedzielę w godzinach 10.00-20.00.

Wstęp do wszystkich stref EARTH FESTIVAL. UNIEJÓW 2019 będzie bezpłatny. Partnerami EARTH FESTIVAL.UNIEJÓW 2019 są: Uzdrowisko Termalne Uniejów, Termy Uniejów, TME.EU. Patronat medialny nad festiwalem objęła Telewizja Polsat, Radio ESKA, Tygodnik ANGORA.

Najnowsze