Spotify

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Spotify Wrapped 2022 - kiedy będzie? Jak sprawdzić podsumowanie muzyczne roku?

2022-11-09 11:11

Rok 2022 powoli się kończy. Jesteście ciekawi, których piosenek słuchaliście w nim najczęściej? Już niebawem będzie to możliwe za sprawą Spotify Wrapped 2022. Użytkownicy popularnego serwisu streamingowego z niecierpliwością czekają na swoje muzyczne podsumowania. Aplikacja powoli odsłania wszystkie karty!

Spotify Wrapped 2022 - kiedy i jak sprawdzić? Użytkownicy najpopularniejszego serwisu cyfrowego na świecie z niecierpliwością wyczekują premiery swoich muzycznych podsumowań. Rok 2022 powoli się kończy. Dla wszystkich fanów muzyki był on zdecydowanie jednym z najlepszych. Po dwóch latach lockdownu wielu artystów wydało nowe płyty i wyruszyło w trasy koncertowe po całym świecie, zahaczając również o Polskę. To wszystko przełożyło się na liczbę odtworzeń ich twórczości. Jeśli jesteście ciekawi, po czyje utwory sięgaliście najczęściej w ostatnich miesiącach, z pomocą przychodzi coroczne podsumowanie Spotify Wrapped. Właściciele aplikacji po raz kolejny przedstawią muzyczne odkrycia swoich użytkowników, którymi ci będą mogli pochwalić się w mediach społecznościowych. Sprawdzamy, kiedy Spotify Wrapped 2022 będzie dostępne i jak sprawdzić muzyczne podsumowanie roku.

Globalna awaria Spotify. Wszystko przez… Taylor Swift!

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Spotify Wrapped 2022 - kiedy?

Kiedy Spotify Wrapped 2022 będzie dostępne? Data premiery muzycznego podsumowania mijającego roku nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Biorąc pod uwagę fakt, że Spotify prezentuje swoim użytkownikom pierwsze przedsmaki w postaci wyświetlanych i spersonalizowanych banerów, można przypuszczać, iż stanie się to niebawem. Najpewniej funkcja będzie aktywna na samym początku grudnia. W zeszłym roku Wrapped pojawiło się dokładnie 1 grudnia.

Spotify Wrapped 2022 - jak sprawdzić?

Jak sprawdzić swoje Spotify Wrapped 2022? To nic prostszego! Jedyne, co trzeba zrobić, to... odpalić aplikację Spotify, kiedy podsumowanie będzie już gotowe. Na ekranie pojawi się wówczas baner zachęcający do zapoznania się z przygotowanymi w oparciu o aktywność w serwisie statystykami. Ranking będzie można sprawdzić także tradycyjnie na komputerze za pośrednictwem www.spotify.com/pl/wrapped/.

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?