Spotify - świąteczna nastrój i podsumowanie roku

2017-12-05 16:24
Spotify - świąteczny nastrój i podsumowanie roku
Autor: Fot. Screen z spotify.prowly.com Spotify - lista najpopularniejszych piosenek

Święta tuż tuż! Spotify mówi o odtworzeniach świątecznej muzyki i podsumowuje rok 2017. Czego najchętniej słuchamy? 

Jak wynika z danych Spotify, 1 grudnia jest tym dniem, kiedy wielu z nas przechodzi na tryb świąteczny. Według danych z poprzednich lat, liczba odtworzeń świątecznej muzyki na całym świecie wzrośnie o 350% z dnia na dzień. Co czeka na fanów muzyki w Spotify?

Spotify - świąteczna playlista

Specjalna playlista z coverami świątecznych piosenek nagranymi przez największe gwiazdy muzyki, w tym m.in. Demi Lovato, Miley Cyrus, Sama Smitha oraz Fifth Harmony. Ponadto, w serwisie znalazły się playlisty dedykowane polskim użytkownikom! Oprócz takich, na których znalazły się największe świąteczne hity jak All I Want For Christmas Is You czy Jingle Bells Rock, na Spotify znalazła się również playlista Polskie Święta tylko z polską muzyką!

Piosenki świąteczne 2017 - Sia, Mariah Carey i inni gotowi na święta! [LISTA]

Autor: brak danych

  Piosenki świąteczne 2017 - jakie nowe utwory umilą nam ten wyjątkowy czas i na pewno poprawią humor? Lista utworów do sprawdzenia w jednym miejscu! Tu także będziecie mogli się przekonać, jak brzmią poszczególne świeżo wydane piosenki na święta. Jedną z na

Spotify - posumowanie roku

Jak co roku o tej porze, serwis Spotify podsumował kto w tym roku podbił nasze serca i królował w naszych słuchawkach. Nie powinno nikogo dziwić, że zdecydowanym królem tego roku był Ed Sheeran, który pobił wszelkie możliwe rekordy – artysta ma ponad 47 milionów słuchaczy, jego album Divide był odtworzony 3,1 miliarda razy, a utwór Shape Of You jest najczęściej odtwarzanym utworem w historii Spotify z ponad 1,4 miliardami odtworzeń. Ciekawa sytuacja wydarzyła się w Polsce. Choć na pierwszym miejscu najpopularniejszych artystów również znalazł się Ed Sheeran, to tuż za nim uplasowali się dwa polscy raperzy - Taco Hemingway oraz Quebonafide! Co więcej, wśród pięciu najczęściej słuchanych albumów również znalazły się dwa polskie - oba należące do Taco Hemingway’a.

Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze