Spotify i LinkedIn sprawdzili, jakiej muzyki słuchamy w pracy. Wyniki zaskakują!

2017-09-27 15:54
Spotify i LinkedIn sprawdzili, jakiej muzyki słuchamy w pracy. Wyniki zaskakują!
Autor: EAST NEWS Spotify i LinkedIn sprawdzili, jakiej muzyki słuchamy w pracy. Wyniki zaskakują!

Serwisy Spotify i LinkedIn przeprowadziły badania, które pokazują, jakiej muzyki najchętniej słuchamy w pracy. Sprawdźcie, jaka muzyka was na co dzień motywuje. Wyniki zaskakują!

Portal muzyczny Spotify we współpracy z serwisem społecznościowym LinkedIn stworzyli ranking muzyki, której najchętniej słuchamy w pracy. Badania zostały przeprowadzone w Wielkiej Brytanii i miały na celu pokazanie, co tak naprawdę pracownicy myślą o słuchaniu muzyki w miejscu pracy. Słuchanie radia czy ulubionej płyty w zakładzie pracy często wpływa pozytywnie na naszą produktywność. Muzyka nas motywuje, pozwala się odstresować i zmotywować. Niekiedy dzięki niej stajemy się bardziej kreatywni i pomysłowi. Aż 73% badanych powiedziało, że słuchanie muzyki sprawia, że czują się bardziej wydajni! Czego najchętniej słuchają na Wyspach podczas pracy? Wyniki są bardzo ciekawe!

Jakiej muzyki słuchamy w pracy - ranking

Badania Spotifu i LinkedIn wykazały, że najchętniej słuchanym w pracy gatunkiem muzycznym jest pop. Artystą, przy którym najlepiej Brytyjczykom wykonuje się obowiązki służbowe jest Ed Sheeran. To właśnie sympatycznego rudzielca wskazało aż 42% ankietowanych. Za twórcą hitu Shape of You uplasował się zespół Coldplay (28%) i Bruno Mars (19%). Z kolei Eminem okazał się najmniej odpowiednim muzykiem do słuchania w pracy.

Eurojackpot - kiedy losowanie? Gdzie oglądać?

Autor: brak danych

  Eurojackpot w Polsce wzbudza olbrzymie emocje. Wszystko za sprawą wygranych, które kilkakrotnie przewyższają te z losowań Lotto. Wygrana pierwszego stopnia może osiągnąć nawet 90 000 000 euro, czyli około 375 000 000 zł! Wszyscy miłośnicy gier losowych zadają sobie pyta

Muzyka do pracy - czego słuchać?

Co ciekawe, pracownicy z działu sprzedaży najchętniej słuchają w miejscu zatrudnienia...country. Rekruterzy i pracownicy działu HR wybierają metal, zaś dział marketingu sięga najczęściej po repertuar reggae. Zobaczcie ranking Spotify i LinkedIn:

Najchętniej słuchani artyści:

1. Ed Sheeran (42%)
2. Coldplay (28 %)
3. Bruno Mars (19 %)
4. Rihanna (15 per %)
5. Taylor Swift (14 %)

Artyści, których niechętnie słuchamy w pracy:

1. Eminem (29 %)
2. Kanye West (23 %)
3. Justin Bieber (14 %)
4. Drake (12 %)
5. Skepta (12 %)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze