SPLT - polski DJ ujawnia, jak został mistrzem Polski! [WYWIAD]

2021-04-08 14:00 jj
SPLT Mistrzem Polski wśród DJ! Kim jest SPLT? [WYWIAD]
Autor: Instagram @splt_music SPLT Mistrzem Polski wśród DJ! Kim jest SPLT? [WYWIAD]

SPLT, czyli tak naprawdę Patryk Stachowski to DJ i Producent pochodzący z okolic Torunia, dokładnie z Zarośle Cienkie. Swoją przygodę z graniem zaczął pod koniec 2015 roku, jednak to dopiero od pierwszego występu w toruńskim klubie którym obecnie jest Moon Club rozkręciła się jego kariera. Miał okazję zagrać jako support przed takimi artystami jak: Burak Yeter, Charmes czy Skytech.

SPLT od 2018 roku mieszka w Holandii, w której kontynuuje swoją karierę. Kilka dni temu, dokładnie 20 lutego zdobył pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Polski DJ-ów Clubsound DJ's Cup 2020. Jak sam mówi - Kompletnie nie spodziewałem się wygranej. W finale był bardzo wysoki poziom a moi koledzy po fachu którzy dostali się razem ze mną do finału przygotowali się świetnie pod względem technicznym oraz wyselekcjonawania repertuaru. Nie uważam się za mistrza, tylko za zwykłego, skromnego chłopaka.

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło wkręcili fanów. WYWIAD dla Radia ESKA

W wywiadzie z Michałem Hanczakiem SPLT opowiedział o tym, jak wyglądały Mistrzostwa Polski. Okazuje się, że Patryk musiał wylosować pendrive z utworami, które musi dobrze zmiksować i... okazał się najlepszy! Kim jest SPLT? Posłuchajcie rozmowy Hanczaka już teraz:

Wywiady z Radio ESKA - SPLT
Najnowsze