Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło wkręcili fanów. WYWIAD dla Radia ESKA

2021-04-08 8:52 AR
Daria Zawiałow
Autor: Radio ESKA

Daria Zawiałow i Dawid Posiadło są na językach wielu Polaków. W czwartek 8.04.2021 wyszedł ich długo wyczekiwany duet. Piosenka nazywa się Za krótki sen i jest kolejnym singlem z nadchodzącego albumu piosenkarki. Daria Zawiałow o współpracy z Dawidem Podstadło opowiedziała w rozmowie z Radiem ESKA. Zdradziła, jak próbowali wkręcić fanów.

Daria Zawiałow chwali się kolejnym singlem promującym nadchodzący album. Tym razem chodzi o bardzo specjalny utwór. Piosenkę Za krótki sen nagrała we współpracy z Dawidem Podsiadło. Fani od dawna wyczekiwali tej współpracy. - Myślę, że nasi słuchacze bardzo czekali na to chyba tak naprawdę od naszego pierwszego wspólnego występu w warszawskiej Stodole, gdzie zaśpiewaliśmy Gdybym miała serce, co ma już chyba z pół miliona wyświetleń - powiedziała Daria w rozmowie z Radiem ESKA. Co ciekawe, Zawiałow planowała zaprosić Dawida do innej piosenki. - Puściłam Dawidowi kilka utworów z tej płyty i jak usłyszał Za krótki sen to stwierdził, że to jest ten utwór - wyjaśniła artystka. Opowiedziała również o pomyśle na promocję, na jaki wpadła wspólnie z Podsiadło. Wykorzystali Prima Aprilis i dali fanom sygnały, że nadchodzi wspólna piosenka. Nie każdy im jednak uwierzył. Pełnego wywiadu można posłuchać poniżej:

Wywiady z Radio ESKA - Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - nowa płyta

Za krótki sen to drugi singiel z nadchodzącej płyty Darii Zawiałow. Wcześniej artystka pochwaliła się już piosenką Kaonashi, która odniosła duży sukces w stacjach radiowych oraz na platformach streamingowych. Za krótki sen podobnie jak wcześniejszy utwór nawiązuje do stylistyki japońskiej. Można to dostrzec choćby na coverze promującym piosenkę. Widzimy na nim tytuł w języku japońskim oraz charakterystyczną mangę. Nie ma jeszcze daty premiery nowego albumu Darii, ale spekuluje się, że być to maj lub czerwiec.

Daria Zawiałow - mąż, piosenki, X Factor, Instagram

Daria Zawiałow jest mężatką od 2016 roku. Jej partnerem życiowym jest muzyk Tomasz Kaczmarek. Kariera artystki rozpoczęła się od udziału w programie X Factor. Wystąpiła w czwartej edycji show, jednak nie udało jej się dojść do finału. Jej najpopularniejsze piosenki to Malinowy chruśniak, Hej hej!, Szarówka czy Kundel bury. Jej konto na Instagramie to zavialovd.

Najnowsze