śpiewający policjant i jego kolega

i

Autor: fot. YouTube śpiewający policjant i jego kolega

Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]

2015-04-27 13:05

Policjant śpiewa w radiowozie po raz drugi! Tym razem śpiewający policjant na patrol po ulicach jednego z angielskich miast wyruszył w towarzystwie kolegi i w rytmie m.in. hitu Magic! o tytule Rude. Zobaczcie filmik ze śpiewającym policjantem i jego znajomym z pracy. To wideo ma szansę powtórzyć sukces nagrania, w którym ten sam policjant śpiewa Shake It Off Taylor Swift.

Śpiewający policjant to internetowa gwiazda, którą znają nie tylko Brytyjczycy. O rozwój kariery trzeba jednak dbać, więc w sieci pojawił się nowy filmik ze śpiewającym policjantem opublikowany przez komisariat policji w angielskim Dover. Wideo ze śpiewającym policjantem od Shake It Off to tym razem szaleństwo m.in. do hitu zespołu Magic! o tytule Rude. Nie zabrakło też Thinking Out Loud Eda Sheerana. Co więcej, popularny w sieci policjant nie śpiewa sam! Tym razem towarzyszy mu kolega ze służby, który zdecydowanie dorównuje mu w śpiewaniu w radiowozie.

ESKA.pl przypomina, że śpiewający policjant rozkochał w sobie miliony internautów z całego świata po pojawieniu się na YouTube jego występu do Shake It Off Taylor Swift. Nagranie ma na koncie już ponad 33 miliony odsłon - stan na 27 kwietnia 2015 roku.

>> Majówka 2015: kiedy wolne? Co robić w mieście? Jaka będzie pogoda? Sprawdźcie koncerty, playlistę i otwarte sklepy!

Czy nowy filmik ze śpiewającym policjantem powtórzy sukces swojego poprzednika? Za to trzymają kciuki wszyscy wspierający bohatera nagrań. Te budują pozytywny wizerunek policji w Dover wśród mieszkańców miasta a pełne hitów patrole świadczyć mogą o jednym - jest tam naprawdę bezpiecznie.

I dla przypomnienia wideo, od którego wszystko się zaczęło...

JB