Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]

2015-04-27 13:05
śpiewający policjant i jego kolega
Autor: fot. YouTube śpiewający policjant i jego kolega

Policjant śpiewa w radiowozie po raz drugi! Tym razem śpiewający policjant na patrol po ulicach jednego z angielskich miast wyruszył w towarzystwie kolegi i w rytmie m.in. hitu Magic! o tytule Rude. Zobaczcie filmik ze śpiewającym policjantem i jego znajomym z pracy. To wideo ma szansę powtórzyć sukces nagrania, w którym ten sam policjant śpiewa Shake It Off Taylor Swift.

Śpiewający policjant to internetowa gwiazda, którą znają nie tylko Brytyjczycy. O rozwój kariery trzeba jednak dbać, więc w sieci pojawił się nowy filmik ze śpiewającym policjantem opublikowany przez komisariat policji w angielskim Dover. Wideo ze śpiewającym policjantem od Shake It Off to tym razem szaleństwo m.in. do hitu zespołu Magic! o tytule Rude. Nie zabrakło też Thinking Out Loud Eda Sheerana. Co więcej, popularny w sieci policjant nie śpiewa sam! Tym razem towarzyszy mu kolega ze służby, który zdecydowanie dorównuje mu w śpiewaniu w radiowozie.

ESKA.pl przypomina, że śpiewający policjant rozkochał w sobie miliony internautów z całego świata po pojawieniu się na YouTube jego występu do Shake It Off Taylor Swift. Nagranie ma na koncie już ponad 33 miliony odsłon - stan na 27 kwietnia 2015 roku.

>> Majówka 2015: kiedy wolne? Co robić w mieście? Jaka będzie pogoda? Sprawdźcie koncerty, playlistę i otwarte sklepy!

Czy nowy filmik ze śpiewającym policjantem powtórzy sukces swojego poprzednika? Za to trzymają kciuki wszyscy wspierający bohatera nagrań. Te budują pozytywny wizerunek policji w Dover wśród mieszkańców miasta a pełne hitów patrole świadczyć mogą o jednym - jest tam naprawdę bezpiecznie.

I dla przypomnienia wideo, od którego wszystko się zaczęło...

JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze