Śpiewający karp czy królowa internetu? Trzecia siostra Godlewska śpiewa kolędę i nakręca internautów.

i

Autor: fot./facebook.com/maria.weiss.543 Małgorzata Godlewska

Śpiewający karp czy królowa internetu? Trzecia siostra Godlewska śpiewa kolędę i nakręca internautów

2017-12-19 15:57

Trzecia siostra Godlewska śpiewa kolędę na Facebooku i... nakręca internautów. Zobaczcie jak Małgorzata radzi sobie z piosenką 'Pada śnieg'.

Śpiewający karp czy królowa internetu? Trzecia siostra Godlewska śpiewa kolędę i nakręca internautów zadających sobie takie pytanie. Pod filmikiem, w którym Małgorzata wykonuje piosenkę "Pada śnieg" trwa wielki spór. Część osób widzi w kobiecie nową gwiazdę sieci. Inni natomiast chcą o niej szybko zapomnieć. Komentarze w stylu "śpiewający karp" lub "leżę i nie wstaję" są tam równie częste co "nie wiem jak wy, ale ja chcę więcej". Nagranie zobaczcie poniżej.

Kim są siostry Godlewskie?

Co ciekawe, podobną popularności mogą poszczycić się także dwie siostry Małgorzaty. Magdalena Godlewska jest znana jako Niegrzeczna pani domu. W sieci można znaleźć jej seksi parodie Perfekcyjnej pani domu. Wzięła też udział w programie Damy i Wieśniaczki.

Natalia Siwiec nago! Instagram podzielony

Autor: brak danych

Użytkownicy Instagrama komentują nagie zdjęcie zamieszczone niedawno przez Natalię Siwiec. Celebrytka ma na sobie tylko buty! Zobaczcie na ESKA.pl.

Drugą siostrą jest zaś Monika Esmeralda Godlewska. Wraz Magdaleną pojawiła się w teledysku Czadomana do piosenki Bliźniaczki.

Trzecia siostra Godlewska od niedawna śpiewa na Facebooku. Zdążyła już wzbudzić emocje między innymi wykonaniem My heart will go on. Muzyka nie jest jednak jej jedyną pasją. Małgorzata jest też modelką bodypaintingu. Siostry Godlewskie przekonują, że są jak polscy Kardashanowie. Nic więc dziwnego, że Małgorzata chce być królową internetu.

Polska Barbie nago - Instagram Anelli z ostrymi fotkami!

Autor: brak danych

Anella, czyli Polska Barbie zdążyła już nieźle namieszać. Za sprawą nietuzinkowego wyglądu jest na ustach niemal wszystkich. Gdy wydawałoby się, że trudno będzie jej bardziej nas zaszokować, celebrytka postanowiła pokazać, jak wygląda nago.