Spider-Man i Wednesday

i

Autor: Screen z YT: MelosQuest/Wednesday dances with Bully Maguire

Spider-Man z Wednesday na jednym balu. Fani pokochali ten mroczny duet!

2023-01-29 16:29

Viralowy układ Wednesday w połączeniu z choreografią Bully’ego Maguire’a? Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Wspólny taniec gwiazdy Netflixa i Spider-Man'a to duet nie z tej ziemi. Filmik bije rekordy popularności, a fani obydwu produkcji czekają na więcej.

Taniec Wednesday to niekwestionowany hit. Choreografię, którą zaprezentowała serialowa bohaterka, wykonywały największe gwiazdy zarówno polskie, jak i światowe. Lady Gaga, Kim Kardashian i Camilla Cabello nie mogły przejść obojętnie obok tak oryginalnego układu. Niezwykły taniec Jenny Ortegi pokochali również influencerzy. Energiczne ruchy i wyrachowane minuty głównej bohaterki, które możemy zobaczyć podczas viralowej choreografii stały się punktem rozpoznawczym produkcji. A co gdyby połączyć Taniec Wednesday i Spider-Man'a? Postanowiono to sprawdzić. Fani obydwu uniwersów szybko pokochali nagranie. W komentarzach piszą, że główna bohaterka serialu Netflixa i Peter Parker to duet, który powinien zaistnieć na wielkim ekranie.

Taniec Wednesday pod wodą. Poświęciła 4 godziny, by zrobić to perfekcyjnie!

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią

Taniec Wednesday - Spider-Man

Spider-Man i Wednesday, choć w połączeniu brzmią odrobinę egzotycznie, to okazuje się, że wspólnie tworzą znakomity duet. Udowodnił to MelosQuest, który zdecydował się na odważną mieszankę dwóch kultowych scen. Taniec Wednesday z Peterem Parkerem zrobił w sieci prawdziwą furorę. Nagranie pokochali zarówno fani Jenny Ortegi jak i człowieka-pająka.

Lady Gaga wykonała słynny taniec Wednesday. Fani proszą by przestała