soundtrack do 50 Twarzy Greya

i

Autor: fot. okładka płyty soundtrack do 50 Twarzy Greya

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Wasza ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

2015-02-12 20:14

Soundtrack do 50 Twarzy Greya nie przestaje być muzycznym tematem numer jeden zimy 2015 roku - nie tylko dzięki piosence Ellie Goulding. Czy to właśnie Love Me Like You Do jest Waszą ulubioną piosenką z filmu 50 Twarzy Greya? Zapraszamy go głosowania w specjalnej sondzie na ESKA.pl - wybieramy najlepszy kawałek z oficjalnego soundtracku do Fifty Shades Of Grey!

Soundtrack do 50 Twarzy Greya to muzyczna gratka nie tylko dla fanów filmu, ale i słuchaczy Ellie Goulding czy też Sii. Obie panie na soundtrack do Fifty Shades Of Grey przygotowały premierowe numery. Piosenki z filmu 50 Twarzy Greya to także znane nam już przeboje, ale w odświeżonych wersjach. Tak jest np. w przypadku Crazy In Love Beyonce. Do tej pory największym zainteresowaniem cieszy się piosenka Ellie Goulding do 50 Twarzy Greya - ponad 45 mln odsłon na YouTube niewiele w ponad 3 tygodnie po premierze teledysku. ESKA.pl postanowiła więc sprawdzić, czy Love Me Like You Do Ellie Goulding to rzeczywiście Wasz numer jeden z soundtracku do 50 Twarzy Greya.

Grey: oczami Christiana. Kiedy polska premiera książki?

W tym celu uruchamiamy specjalną sondę, w której możecie głosować na ulubiony utwór ze ścieżki dźwiękowej pierwszej części kinowej adaptacji trylogii 50 Twarzy Greya. Głosowanie będzie aktywne do 13 lutego 2015 roku - polskiej daty premiery produkcji na dużym ekranie.

Do zabawy w sondzie zapraszamy oczywiście największy polski fanclub 50 Twarzy Greya liczący na Facebook już prawie 200 tysięcy osób. Dołączyć do niego można klikając TUTAJ>>>.

>>> Mecz Legia - Ajax. O której transmisja? Gdzie live streamy online?

JB