Sound'n'Grace - nowa piosenka w studio, gdzie powstała płyta Biebera, Grande czy Beyonce!

2020-05-20 12:02 RW
Sound'n'Grace - nowa piosenka w studio, gdzie powstała płyta Biebera, Grande czy Beyonce!
Autor: Maciej Święty / Sound'n'Grace Sound'n'Grace - nowa piosenka w studio, gdzie powstała płyta Biebera, Grande czy Beyonce!

Polski chór Sound'n'Grace opublikował utwór za którym stoją największe nazwiska branży muzycznej, a co więcej utwór, który powstał w legendarnym studio nagraniowym Record Plant. Jak brzmi piosenka Cut Throught? Przekonajcie się słuchając jej - na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020 - nowa piosenka Sound'n'Grace nosi tytuł Cut Through i powstała we współpracy zespołu z amerykańskim wokalistą i kompozytorem Josefem Hedingerem, którego kilka innych kompozycji znajdzie się także na płycie, obecnie przygotowywanej przez zespół. Cut Through to pierwsza w historii zespołu współpraca międzynarodowa. Nad piosenką pracowały topowe nazwiska świata muzycznego. Z Josefem Hedingerem przy utworze współpracowali 10-krotni zdobywcy nagród Grammy: Bruno Mars i Philip Lawrence. Współproducentem odpowiadającym za mix utworu jest Jeeve Ducornet (producent m.in. Britney Spears, Tupaca czy Carlosa Santany).

Materiał został nagrany w legendarnym hollywoodzkim studiu Record Plant, w którym powstawały płyty m.in. Purpose od Justina Biebera, Thank U, Next, Ariany Grande, Artpop, Lady Gagi, czy chociażby Lemonande i 4 - Beyonce.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Sound'n'Grace - nowa piosenka

Cut Through to poruszająca ballada, w której charyzmatyczny wokal Josefa i gospelowe brzmienia Sound’n’Grace dodają niezwykłej, muzycznej siły. Sound’n’Grace otwiera się na nowe perspektywy i możliwości, a propozycja kooperacji z plejadą nazwisk o tak wybitnym dorobku artystycznym jest wymarzonym startem w nowy rozdział kariery zespołu, a finałem będzie nowy krążek, który pojawi się jeszcze w tym roku. 

Szczególny klip do singla powstawał podczas pandemii. Za jego realizację odpowiada jedna z czołowych holenderskich agencji.

Najnowsze