Sound'n'Grace wracają z nowym utworem. O czym jest piosenka Kolejność?

2018-06-27 16:36
Sound'n'Grace wracają z nowym utworem. O czym jest piosenka Kolejność?
Autor: fot. okładka singla Kolejność Sound'n'Grace wracają z nowym utworem. O czym jest piosenka Kolejność?

Najbardziej rozśpiewany chór w Polsce wraca z nowym singlem! Posłuchajcie i sprawdźcie, o czym jest piosenka Kolejność - na ESKA.pl

Sound'n'Grace wracają z nową piosenką! Utwór pt. Kolejność, jest czwartym singlem z albumu zatytułowanego Życzenia. Jak brzmi i czy będzie równie dużym hitem, jak 100? Przekonajcie się słuchając na ESKA.pl. Podobnie, jak w przypadku poprzednich singli, za produkcję muzyczną odpowiada jeden z najlepszych producentów muzyki popularnej w Polsce -  Bartosz Zielony, który szerzej znany jest pod pseudonimem TABB.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Sound'n'Grace - o czym jest piosenka Kolejność?

Kolejność to czwarty singiel pochodzący z albumu Życzenia, Sound’n’Grace. Utwór opowiada o tym, że kiedy zostajemy sami, wiele spraw można przewartościować i przepracować. Jeśli mamy trochę szczęścia to los pokieruje nas na właściwy tor. Jest bardzo cienka granica pomiędzy wyborem słusznej drogi, a ślepego zaułku.

 

Album Życzenia pojawił się w listopadzie 2017 roku i szybko zdobył tytuł złotej płyty. Ogromny sukces albumu rozpoczął się wraz z ukazaniem pierwszego singla pt. 100, który został nagrany z Filipem Lato - charyzmatycznym wokalistą znanym również ze swojej solowej kariery. Utwory Idealnie, Horyzonty i 100 są jednymi z częściej granych utworów w stacjach radiowych i telewizyjnych. Oprócz Filipa na albumie pojawili się tacy goście jak: Jula, Mateusz Ziółko i Merghani.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze