Sound'n'Grace - tekstowy teledysk Idealnie wyjątkowym prezentem od fanów! [VIDEO]

2018-02-05 15:10
Sound'n'Grace - tekstowy teledysk Idealnie wyjątkowym prezentem od fanów! [VIDEO]
Autor: fot. wbf Sound'n'Grace - tekstowy teledysk Idealnie wyjątkowym prezentem od fanów! [VIDEO]

Jeden z największych hitów zespołu Sound'n'Grace doczekał się tekstowego teledysku! Zobaczcie go - na ESKA.pl

Zespół Sound'n'Grace zawsze może liczyć na swoich fanów! Najwierniejsi fani są na każdym koncercie, śledzą każdy ruch grupy w serwisach społecznościowych, ale również przygotowują zaskakujące niespodzianki. Osoby odpowiedzialne za Oficjalny Fanklub Sound'n'Grace na Facebooku wpadły na pomysł, by stworzyć tekstowy teledysk hitu Idealnie. Zadaniem każdej chętnej osoby było napisanie na kartce danego fragmentu tekstu utworu i zrobienie sobie kreatywnego zdjęcia. Jak informują pomysłodawcy: - Projekt został zrealizowany w niecałe dwa tygodnie, a fani wykazali się dużym zorganizowaniem i współpracą.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Sound'n'Grace - tekstowy teledysk Idealnie

Tekstowy teledysk Idealnie to prezent dla Sound'n'Grace, za wydanie albumu Życzenia. Drugi studyjny krążek chóru niedługo po premierze pokrył się złotem i stał się najlepiej kupowaną polską płytą według OLiS.

Efekty pracy wyjątkowych fanów zobaczycie poniżej:

 

Singiel Idealnie przez długi czas - za sprawą Waszych głosów - świetnie radził sobie w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Hitowy kawałek pochodzi z drugiej studyjnej zespołu chóru pt. Życzenia. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze