Sound'n'Grace - nowa płyta Życzenia najlepiej sprzedającą się polską płytą!

2017-12-06 17:07
Sound'n'Grace - nowa płyta Życzenia najlepiej sprzedającą się polską płytą!
Autor: fot. okładka płyty Życzenia Sound'n'Grace - nowa płyta Życzenia najlepiej sprzedającą się polską płytą!

W połowie listopada album Życzenia grupy Sound’n’Grace zadebiutował jako najlepiej sprzedająca się polska płyta według OLiS. Świetny wynik to suma znakomicie sprzedanego preorderu, ale także olbrzymiego zainteresowania albumem tuż po premierze.

Sound'n'Grace - nowa płyta Życzenia najlepiej sprzedającą się polską płytą według OLiS. Poprzedni album Atom został wydany 2 czerwca 2015 roku. Płyta znalazła się o oczko niżej w zestawieniu i zadebiutowała na 2 miejscu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Atom zyskał tytuł platynowej płyty i do dziś jest chętnie kupowanym krążkiem.

Sound'n'Grace - nowa płyta Życzenia

Życzenia to drugi album najsłynniejszego chóru Sound’n’Grace. Album, który ukazał się 17 listopada, zapowiadały 2 single: 100 - nagrany z Filipem Lato i stał się absolutnym hitem jesieni we wszystkich stacjach radiowych w Polsce, a w internecie liczba wyświetleń przekroczyła 10 milionów. 31 października ukazał się drugi singiel Idealnie, który można usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz czołówkach list przebojów.

 

Oprócz 100 i Idealnie na albumie usłyszymy 14 utworów w tym między innymi niepublikowany wcześniej hit Sens, a także świąteczne dodatki - w tym najczęściej grana w 2016 roku polską piosenkę świąteczną Gdy Gwiazdka nagraną w duecie z Jula oraz Świąteczny Medley. Oprócz Filipa Lato i Juli na albumie pojawiły się także tacy wybitni artyści jak: Mateusz Ziółko czy Merghani. 

Życzenia były w pierwszej trójce najczęściej słuchanych albumów w serwisie TIDAL, a dotychczas ukazane single biją rekordy popularności w pozostałych serwisach streamingowych.

Sound’n’Grace to wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje oraz chwile wzruszenia, które w zależności od utworu znajdziemy w stylach gospel, soul, r&b;, jazz czy funk. Okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce! Sound’n’Grace to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

(materiał prasowy My Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze