Sopot TOP of the TOP Festival 2013: 5 lat z Muzodajnią. Największe przeboje lata! Zobacz kto, gdzie, kiedy [VIDEO]

2013-08-16 15:25

Sopot TOP of the TOP Festival 2013 już za kilka dni. W drugi dzień (24 sierpień) festiwalu wystąpią rodzime gwiazdy, jak i zagraniczne. Wśród nich będą m.in.: Arash, Honey, LemON, Margaret i Liber. Kliknij i poznaj więcej szczegółów.

Sopot TOP of the TOP Festival 2013 to dwa dni intensywnego grania w Sopocie. Festiwal startuje 23 sierpnia i trwa do 24 sierpnia.

Koncerty pierwszego dnia (23 sierpień):

>>> Koncert Live is Life - przełomowe lata '80 - poznaj szczegóły!


>>> Koncert Top Of The Top - poznaj szczegóły!

W drugi dzień imprezy na scenie Opery Leśnej w ramach koncertu 5 lat z Muzodajnią. Największe przeboje lata! wystąpią najwięksi polscy i zagraniczni wykonawcy. Pojawią się goście z Holandii, Ukrainy, a także ze Szwajcarii. Gościem specjalnym koncertu będzie Edyta Górniak. Widzowie Polsatu będą mogli zasiąść przed telewizorami o godzinie 20.00 - wtedy startuje festiwal!

Koncert 5 lat z Muzodajnią. Największe przeboje lata - 24 sierpień (sobota)

Sharon Doorson
Arash
DJ BoBo
Stereolizza
Kamaliya
Edyta Górniak
Sylwia Grzeszczak
Rafał Brzozowski
Pectus
Urszula
Bracia
Red Lips
Margaret
Liber
Blue Café
Honorata Skarbek - Honey
LemON
Enej
Beata Fesser

Festiwal w Sopocie 2013 - zapowiedźHoney - Lalalove
Margaret - Tell Me How Are Ya
Liber & Sylwia Grzeszczak - Co z nami będzieEnej - Symetryczno-LirycznaEdyta Górniak - CONSEQUENCESDJ BoBo - Somebody dance with meNasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze