Julia Żugaj

i

Autor: YouTube/Julia Żugaj Music

Sonia Żugaj robiła karierę przed Julią! Tak dziś wygląda siostra youtuberki

2023-02-07 15:26

Dziś to Julia jest popularniejsza, jeśli chodzi o siostry Żugaj. Youtuberka nie tylko tworzy content online, ale również śpiewa i pojawia się w telewizji. Jeszcze kilka lat temu internetową sensacją była jednak młodsza od niej Sonia. I choć influencerka świadomie zrezygnowała z życia na świeczniku, to niedawno pojawiła się w nowym klipie gwiazdy Teamu X.

Z pewnością wielu z was, słysząc nazwisko Żugaj, automatycznie myśli o członkini Teamu X 2, czyli Julii. Za sprawą cieszącego się wielką popularnością projektu 22-latka wypłynęła na szerokie wody internetu i stała się jedną z topowych polskich influencerek, o czym świadczą miliony obserwujących jej konta w mediach społecznościowych. Na samym TikToku Julię śledzą ponad trzy miliony osób. Twórczyni w mgnieniu oka spełnia marzenia dotyczące nie tylko YouTube'a. W zeszłym roku na rynku ukazała się jej debiutancka EP-ka zatytułowana Miłostki, którą promowała trasa koncertowa, a niedawno Julia pojawiła się też jako gość w jednym z programów śniadaniowych. Mało kto z pewnością pamięta, że jeszcze kilka lat temu, przed Teamem X, to nie Julia, a Sonia Żugaj robiła zawrotną karierę w sieci. Młodsza siostra influencerki świadomie wycofała się ze świata mediów. Nie oznacza to jednak, że jest całkowicie offline.

Julia Żugaj - influencerka z Team X wydaje piosenki i jest gwiazdą Tik Toka. Ta dziewczyna to chodzący sukces!

Julia Żugaj o Miłostkach, Natsu i relacjach z rodziną

Sonia Żugaj dzisiaj

Zanim pojawił się TikTok, było Musical.ly, a zanim karierę zrobiła Julia Żugaj, w sieci królowała jej młodsza siostra Sonia. Nastolatka była prawdziwą gwiazdą aplikacji. Jak jednak podkreśla członkini Teamu X, między nią a siostrą nigdy nie było rywalizacji.

W naszej relacji fajne jest to, że Sonia trochę zrezygnowała z tego z własnej woli, że ona tego nie czuła, więc u nas, w naszym siostrzeństwie, nigdy nie pojawiła się taka rywalizacja o zasięgi: która ma więcej, która ma mniej, której lepiej poszedł filmik. Przez to, że my od początku nagrywałyśmy razem, nasza relacja w internecie jest bardziej taka, że my się wspieramy i razem dążymy do celów, niż gdzieś tam między sobą rywalizujemy. Tak też zostałyśmy wychowane - wyjaśniła w rozmowie z nami Julia.

Jak dodała, Sonia w tym roku skończy osiemnaście lat i będzie pisać maturę.

Dostanie ode mnie masę wsparcia w tych ważnych wydarzeniach, a na razie po prostu chodzi do szkoły.

Kilka dni temu swoją premierę miała nowa piosenka Julii Żugaj, a w zrealizowanym do niej teledysku wystąpiła nie tylko jej mama, ale również Sonia. Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda sieci.

Sonda
Słuchasz muzyki Julii Żugaj?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE