Julia Żugaj

i

Autor: YouTube/Julia Żugaj Music

Sonia Żugaj robiła karierę przed Julią! Tak dziś wygląda siostra youtuberki

2023-02-07 15:26

Dziś to Julia jest popularniejsza, jeśli chodzi o siostry Żugaj. Youtuberka nie tylko tworzy content online, ale również śpiewa i pojawia się w telewizji. Jeszcze kilka lat temu internetową sensacją była jednak młodsza od niej Sonia. I choć influencerka świadomie zrezygnowała z życia na świeczniku, to niedawno pojawiła się w nowym klipie gwiazdy Teamu X.

Z pewnością wielu z was, słysząc nazwisko Żugaj, automatycznie myśli o członkini Teamu X 2, czyli Julii. Za sprawą cieszącego się wielką popularnością projektu 22-latka wypłynęła na szerokie wody internetu i stała się jedną z topowych polskich influencerek, o czym świadczą miliony obserwujących jej konta w mediach społecznościowych. Na samym TikToku Julię śledzą ponad trzy miliony osób. Twórczyni w mgnieniu oka spełnia marzenia dotyczące nie tylko YouTube'a. W zeszłym roku na rynku ukazała się jej debiutancka EP-ka zatytułowana Miłostki, którą promowała trasa koncertowa, a niedawno Julia pojawiła się też jako gość w jednym z programów śniadaniowych. Mało kto z pewnością pamięta, że jeszcze kilka lat temu, przed Teamem X, to nie Julia, a Sonia Żugaj robiła zawrotną karierę w sieci. Młodsza siostra influencerki świadomie wycofała się ze świata mediów. Nie oznacza to jednak, że jest całkowicie offline.

Julia Żugaj - influencerka z Team X wydaje piosenki i jest gwiazdą Tik Toka. Ta dziewczyna to chodzący sukces!

Julia Żugaj o Miłostkach, Natsu i relacjach z rodziną

Sonia Żugaj dzisiaj

Zanim pojawił się TikTok, było Musical.ly, a zanim karierę zrobiła Julia Żugaj, w sieci królowała jej młodsza siostra Sonia. Nastolatka była prawdziwą gwiazdą aplikacji. Jak jednak podkreśla członkini Teamu X, między nią a siostrą nigdy nie było rywalizacji.

W naszej relacji fajne jest to, że Sonia trochę zrezygnowała z tego z własnej woli, że ona tego nie czuła, więc u nas, w naszym siostrzeństwie, nigdy nie pojawiła się taka rywalizacja o zasięgi: która ma więcej, która ma mniej, której lepiej poszedł filmik. Przez to, że my od początku nagrywałyśmy razem, nasza relacja w internecie jest bardziej taka, że my się wspieramy i razem dążymy do celów, niż gdzieś tam między sobą rywalizujemy. Tak też zostałyśmy wychowane - wyjaśniła w rozmowie z nami Julia.

Jak dodała, Sonia w tym roku skończy osiemnaście lat i będzie pisać maturę.

Dostanie ode mnie masę wsparcia w tych ważnych wydarzeniach, a na razie po prostu chodzi do szkoły.

Kilka dni temu swoją premierę miała nowa piosenka Julii Żugaj, a w zrealizowanym do niej teledysku wystąpiła nie tylko jej mama, ale również Sonia. Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda sieci.

Sonda
Słuchasz muzyki Julii Żugaj?