Sonia z Hotelu Paradise z wakacyjną piosenką! Bąbelkowe truskawki już posmakowały

i

Autor: ZPR Media Sonia z Hotelu Paradise z wakacyjną piosenką! Bąbelkowe truskawki już posmakowały

Sonia z Hotelu Paradise ma wakacyjną piosenkę! Bąbelkowe truskawki już posmakowały

2022-05-24 12:05

Wakacje kojarzą nam się ze słońcem, długimi dniami oraz gorącymi nocami - to niezaprzeczalnie ulubiony okres w roku dla wszystkich Polaków. Czego może więc brakować? Sonia ma dla was gorącą premierę, której tytuł to nic innego jak brakujący element tej układanki.

Bąbelkowe Truskawki - taki, soczysty tytuł nosi najnowsza propozycja od znanej z udziału w jednym z programów artystki. Utwór, jak twierdzi sama zainteresowana, to nic innego jak dopełnienie przyjemnych, wakacyjnych chwil, które zbliżają się do nas wielkimi krokami. Przekaz jest prosty: cieszmy się chwilą i róbmy to na co mamy właśnie ochotę! Taką wizję na ten wakacyjny banger miała 23-latka ze Świekatowa. Nie da się ukryć, że utwór porywa od pierwszych dźwięków i sprawia, że głowa sama kiwa się w rytm muzyki. Rewelacyjny, letni bit oraz wesoły tekst piosenki to właśnie to czego oczekujemy od wakacyjnego utworu. 

Fest Festival 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy jest i kto wystąpi?

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Sonia - piosenka Bąbelkowe truskawki

Niewygodne jak szpilki noce, dziś wyrzucę je za siebie - oryginalne porównanie, to tylko fragment tej poetyckiej przeplatanki, który zapadnie w pamięć niejednego słuchacza i słuchaczki. W utworze pada wiele zdań, które obrazują ten beztroski, wakacyjny klimat. Za produkcję odpowiedzialny jest Jonatan Chmielewski, który pomógł Soni wyskoczyć na chwilę z dotychczasowych brzmień. Oboje zadbali o to, by utwór był niczym innym jak gamą kolorowych dźwięków oraz niespotykanych fraz. 

W klipie do utworu Bąbelkowe Truskawki nie zabraknie oczywiście truskawek, Można zobaczyć też jak Sonia radzi sobie na polu golfowym. Artystka zdradziła nam, że na planie bawiła się rewelacyjnie i ma nadzieje, że będzie to widać. Kolorowe wideo to obrazek, który warto zobaczyć.

Sonia Szklanowska - kim jest?

Sama siebie otwarcie opisuje jako osobę zdeterminowaną i dążącą do celu, nic nie staje jej na przeszkodzie w realizowaniu samej siebie. Mała dziewczynka, która śpiewała sobie w Świekatowie przed lustrem, nagle ma szanse pokazać się większej publiczności i zamierza spełniać marzenia.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Wokalistka zdradziła nam, że nie zawsze było kolorowo oraz pojawiały się chwile zwątpienia. Moment, w którym zmuszona była rozstać się z poprzednią wytwórnią był dla niej ciosem, ale jak sama twierdzi - Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Sonia zapewnia, że to dopiero początek jej kariery, ale ma w zanadrzu wiele ciekawych projektów, którymi niedługo się z nami podzieli. Młoda artystka zdaje sobie sprawę, że jeszcze wiele musi się nauczyć, ale determinacja, którą w sobie ma nie pozwoli jej się zatrzymać. Jedno ze swoich ostatnich zdjęć na Instagramie zatytułowała znanym cytatem: Wiem, że nie jestem najlepszą piosenkarką ani tancerką na świecie. Zdaję sobie z tego sprawę. Ale nic mnie to nie obchodzi, lubię pociągać za sznurki - Madonna