Some Say - WIELKI hit Nea po polsku. Na to czekali internauci!

2019-11-19 15:47 MK
Kasia Staszewska
Autor: YouTube/Kasia Staszewska Music

Takiego debiutu nie było już dawno! Pochodząca z RPA wokalistka Nea szturmem podbiła listy przebojów swoim singlem Some Say, opartym na melodii kultowego hitu Blue (Da Ba Dee) z repertuaru grupy Eiffel 65. Jeśli jesteście ciekawi, o czym artystka śpiewa w swoim hicie, sprawdźcie na ESKA.pl wyjątkowy cover. Jedna z youtuberek postanowiła nagrać swoje wykonanie piosenki w wersji przetłumaczonej na język polski.

Nea - hit Some Say podbił serca polskich słuchaczy. Utwór od kilku tygodni gości w notowaniu 2 x Gorąca 20 Radia ESKA, a aktualnie znajduje się na drugim miejscu. Popularnością cieszy się również nakręcony do piosenki klip. W sekcji komentarzy znacznie przeważają te napisane w języku polskim. Wielu słuchaczy zwróciło uwagę na utwór głównie przez charakterystyczną melodię, opartą na wielkim hicie Blue (Da Ba Dee), który gościł w playliście każdej dyskoteki w latach dziewięćdziesiątych. Inni zaś docenili subtelny wokal wykonującej go wokalistki. Nea, bo tak ma na imię wykonawczyni Some Say, pochodzi z RPA, jednak obecnie mieszka w Szwecji. To właśnie tam stworzyła jeden z największych hitów Zary Larsson - Lush Life oraz napisała swój debiutancki singiel, który w szybkim czasie odniósł sukces między innymi w naszym kraju. Artystka przyznała, że do stworzenia utworu zainspirowała ją historia znajomego, który zakochał się w chłopaku, będącym w heteroseksualnym związku. Jeśli byliście ciekawi, o czym Nea śpiewa w Some Say, jedna z polskich youtuberek ma dla was odpowiedź.

Some Say - cover po polsku

Jak można przeczytać w komentarzach pod coverem zamieszczonym przez Kasię Staszewską, tłumaczenie Some Say było czymś bardzo pożądanym przez polskich internautów. - Mega chciałam tą piosenkę po polsku - pisali. Słuchacze po raz kolejny docenili również talent wokalny twórczyni internetowej oraz pracę, jaką wykonała, zamieszczając w serwisie wideo. Coveru Some Say po polsku możecie posłuchać poniżej.

Najnowsze