Soleá z Hiszpanii największą konkurentką Ali Tracz? Podczas jej występu będzie się działo!

Solea
Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego wydarzenia muzycznego, jakim bez wątpienia jest Eurpwizja Junior 2020. Jedną z gwiazd, które przez eurowizyjnych fanów uważane są za faworytkę jest reprezentująca Hiszpanię wokalistka Soleá. Na oficjalnym kanale Eurowizji pojawiła się zapowiedź jej występu. Bedzie się działo! Zobaczcie sami na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Soleá reprezentująca Hiszpanię ma wielkie szanse na to, by uplasować się w czołówce. Wystarczy tylko spojrzeć na wsparcie internautów wyrażone w liczbie łapek w górę, jak również komentarzy pozostawionych pod oficjalnym wideoklipem zrealizowanym do eurowizyjnego kawałka tej młodej wokalistki Palante. Przywodzący na myśl twórczość latynoskich supergwiazd singiel jest zdecydowanie jedną z najbardziej energicznych propozycji. W klipie do utworu Soleá zachwyca swoim tańcem i pozytywną energią. 

Występ Solei na Eurowizji Junior 2020 będzie zbliżony do tego, co dziewięciolatka pokazała w swoim pierwszym teledysku. Na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji pojawiła się krótka zapowiedź premierowego wykonania kawałka Palante, który już teraz cieszy się bardzo dużą popularnością wśród fanów Eurowizji Junior. Czy to właśnie Soleá jest największą konkurentką reprezentującej nasz kraj Ali Tracz?

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Eurowizja Junior 2020 - Soleá

Śpiew na żywo, taniec i masa pozytywnej energii - to na pewno zobaczą widzowie podczas występu dziewięcioletniej reprezentantki Hiszpanii. Można spodziewać się tego, że hiszpańscy fani po raz kolejny zmobilizują się i będą głosować na swoją faworytkę. Tak było w zeszłym roku, gdy o zwycięstwo dla kraju walczyła Melani Garcia.

Przypominamy, że Polacy mogą oddawać głosy na Alę Tracz. Głosowanie rusza w piątek, 27 listopada.

Najnowsze