Sokół - nowa płyta 2019 z wyjątkowymi gośćmi! [PREMIERA, DATA, GOŚCIE, TRACKLISTA]

2019-01-25 15:03 rw
Sokół - nowa płyta 2019 z wyjątkowymi gośćmi! [PREMIERA, DATA, GOŚCIE, TRACKLISTA]
Autor: Michal Klusek Sokół - nowa płyta 2019 z wyjątkowymi gośćmi! [PREMIERA, DATA, GOŚCIE, TRACKLISTA]

Na płycie Wojtek Sokół, usłyszymy trzynaście całkowicie premierowych utworów oraz bonusowe Chcemy być wyżej. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Sokół zwiastuje Koniec Gatunku i ujawnia pierwszy z singiel z nadchodzącego solowego albumu. Zaskakujący storytelling przenosi odbiorców do świata przewrotnej apokalipsy. Utwór dostępny jest już na Spotify, YouTube i wszystkich platformach streamingowych. 

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Sokół płyta 2019 - goście, tracklista

Sokół długo utrzymywał zawartość swojego zapowiedzianego albumu w tajemnicy. Następnie ujawnił tracklistę oraz zaprezentował gości. Rezultat? Sprzedano 15 tysięcy płyt w preorderze, co nadaje pierwszemu solowemu albumowi artysty status złota. Obdarzony ogromnym zaufaniem Sokół zaprezentował o północy pierwszy singiel i daje fanom ekscytującą możliwość zapoznania się z materiałem muzycznym, który znajdzie się na płycie Wojtek Sokół.

Na płycie Wojtek Sokół, usłyszymy trzynaście całkowicie premierowych utworów oraz bonusowe „Chcemy być wyżej”. Do grona gości, których usłyszeć będzie można na płycie „Wojtek Sokół” należą: Taco Hemingway, PRO8L3M, Hewra, Igo/Bass Astral, Lena Osińska/Sonar, Mateusz Krautwurst, znajdzie na niej również utwór z wykorzystaniem głosu, zmarłego tragicznie w 1991 roku, legendarnego polskiego wokalisty Andrzeja Zauchy. Grono producentów zaproszonych do stworzenia albumu łączy reprezentantów sceny elektronicznej, alternatywnej i hip-hopowej – m.in. Bartosz Kruczyński/Pejzaż, Duit, Steez83, WOWO, Broke Boys, Magiera, DJ B.

TRAKCLISTA płyty Wojtek Sokół:

 1. Hybryda
 2. Lepiej jak jest lepiej feat. Mateusz Krautwurst
 3. Pluszowy
 4. Pomyłka feat. Andrzej Zaucha
 5. Sprytny Eskimos feat. Igo
 6. I Tak I Nie feat. Hewra
 7. Za Ręce
 8. Nie Da Na Da feat. Marcin Pyszora
 9. Napad Na Bankiet feat. PRO8L3M, Taco Hemingway
 10. Z Tobą
 11. Skażony Produkcja: Emowski
 12. MC Hasselblad
 13. Koniec Gatunku feat. Lena Osińska
 14. Chcemy być wyżej (Bonus track)

Sokół płyta 2019 - piosenka Koniec Gatunku

Koniec Gatunku to barwna i przewrotna opowieść, która swoim kunsztem przypomina, dlaczego od lat Sokół nosi na scenie tytuł narratora. Bateria padła mi chyba we wtorek, podnoszę z ziemi gazetę / Nagłówki czerwone, krzyczą, że w środę zniszczy coś naszą planetę – apokaliptyczna i plastyczna wizja opustoszałej Warszawy sprawia, że przemierzamy jej puste ulice krok w krok razem z narratorem. Nie brakuje tu ciętej ironii i żartu, wnikliwych obserwacji na temat narcystycznego, konsumpcyjnego społeczeństwa oraz aktualnych odniesień. Gościnnie w utworze pojawia się Lena Osińska, wokalistka znana z zespołu Sonar.

Taco Hemingway we współpracy roku. Ich piosenka będzie hitem?

Najnowsze