Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!

i

Autor: Daniel Szura

Soki Team X: cena i smaki. Gdzie kupić i ile kosztują soki?

2021-12-23 11:27

Członkowie Team X ani na moment nie zwalniają tempa i udowadniają, że jak mało kto znają się na biznesie. Oficjalnie wiadomo już, że w jednej z popularnych sieci sklepów pojawią się soki sygnowane ich nazwiskami. Gdzie, kiedy i w jakiej cenie będą one dostępne? Youtuberzy postawili na zdrowszą alternatywę dla napojów Ekipy!

Soki Team X: cena i smaki. Gdzie kupić i ile kosztują soki? Informacji na temat poszukuje coraz więcej internautów, którzy dowiedzieli się o kolejnej współpracy popularnych youtuberów. Członkowie Teamu X stale udowadniają, że są bardzo pracowici i co rusz angażują się w kolejne projekty, które mocno odchodzą od tego, czym zajmowali się na samym początku. W ostatnich miesiącach Team X wypuścił do sieci kilka singli, wyruszył w trasę koncertową z prawdziwego zdarzenia, a także wydał serię gadżetów, które z pewnością sprawdzą się jako idealny prezent świąteczny dla wszystkich ich fanów. Teraz przyszedł czas na coś nowego i zupełnie innego! Pamiętacie słynne napoje Ekipy? Team X przychodzą z alternatywą dla produktów sygnowanych nazwiskami ich największych konkurentów. W popularnej sieci sklepów pojawiły się soki tłoczone 100%. Najważniejsze informacje dotyczące produktów, takie jak cena i smaki, znajdziecie poniżej.

Sonda
Team X czy Ekipa Friza - którą grupą lubicie bardziej?

Soki Team X - cena

Informacja o sokach Team X prawdopodobnie przedostała się do sieci za wcześnie, a to przez to, że czujni internauci zauważyli produkty w jednej z Biedronek. Za sok Team X NFC o pojemności 0.2 litra trzeba będzie zapłacić 3.99 złotych. Skrót NFC oznacza, że sok powstał w wyniku tłoczenia, a nie z koncentratu. Według szyldu zamieszczonego na etykietach będą to soki 100%.

Soki Team X - smaki

Na ten moment smaki soków sygnowanych ksywkami członków Team X nie są jeszcze znane.

Team X składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!