Sofia Jamora - Instagram. Czy dziewczyna z teledysku Zayna jest Polką?

2018-04-13 13:37
Sofia Jamora - Instagram. Czy dziewczyna z teledysku Zayna jest Polką?
Autor: Fot. YouTube/ zayn Sofia Jamora w teledysku

Sofia Jamora to piękna modelka, która wystąpiła w najnowszym teledysku Zayna do piosenki Let Me. Czy to możliwe, że dziewczyna ma polskie korzenie? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Sofia Jamora jest niezwykle cenioną modelką, która swoją karierę rozwinęła dzięki marce kostiumów kąpielowych FRANKIES BIKINIS. W przeciwieństwie do większości modelek posiada obfite, kobiece kształty. Jednak świat zwrócił na nią uwagę, gdy wystąpiła w teledysku Zayna do piosenki Let Me. Fani szybko zauważyli, że jest bardzo podobna do byłej dziewczyny muzyka. 

Sofia Jamora - Instagram

Piękna modelka prowadzi swój profil na Instagramie. Przeważają na nim oczywiście zdjęcia w kostiumach kąpielowych. Znajdziemy jednak kilka ujęć z festiwali lub w towarzystwie koleżanek. Dziewczyna uwielbia również psy i sama jest mamą dla uroczego cocker spaniela. 

Zayn i Gigi Hadid: oświadczenie w sprawie związku

Autor: brak danych

  Zayn i Gigi Hadid - oświadczenie w sprawie związku pary wywołało niemałą burzę w sieci. Były członek One Direction i piękna modelka zaczęli być razem pod koniec 2015 roku. Mimo kryzysu, który przeszli rok później, zdawało się, że ich związek należy do napraw

Sofia Jamora jest Polką? 

Polscy fani zwrócili uwagę nie tylko na wielką urodę dziewczyny, a również jej imię i nazwisko.'Sofia' to oczywiście odpowiednik polskiego 'Zofia', a nazwisko Jamora śmiało mogłoby wystąpić w naszym kraju. Dziewczyna urodziła się w USA więc nie można wykluczyć, że jej dziadkowie mieli coś wspólnego z naszym krajem. Nigdzie ta informacja nie została jednak potwierdzona. 

Sharing this video to make everyone's day better #gn Post udostępniony przez Sofia Jamora (@sofiajamora)
🔅Coachillllled🔅 Post udostępniony przez Sofia Jamora (@sofiajamora)

 

Najnowsze