Sobel w romantycznym wydaniu. Jego nowa piosenka podbija serca fanów

2021-04-14 16:44 Adam Bysiek
Sobel
Autor: Sobel / screen z YouTube: Sobel Sobel

Sobel nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Jeden z najbardziej znanych raperów młodego pokolenia, tym razem ujmuje wielbicieli swojej muzyki grą na instrumencie, z którym o romans nikt by go nie podejrzewał. Wideo trafiło do sieci i natychmiast wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Zachwyt wydaje się nie mieć końca, a więc najwyższy czas sprawdzić jak zmienił się sam Sobel na potrzeby tak romantycznej produkcji , której chyba nikt się nie spodziewał!

Dosłownie na chwilę przed wyczekiwaną od dawna premierą nowego albumu Pułapka na motyle, Sobel postanowił zaprezentować swój kolejny talent. Tym razem został okrzyknięty mianem wirtuoza gitary!

Sobel w romantycznym wydaniu 

Najnowszy singiel i teledysk Fiołkowe pole, to nic innego niż Sobel we własnej osobie tylko, że w romantycznym wydaniu. Znany już od dawna z lawirowania pomiędzy wieloma stylami i gatunkami muzycznymi Sobel, tym razem według fanów przeszedł samego siebie. Znany z umiejętności zachowania epikurejskiego złotego środka pomiędzy bangerami, a romantycznymi uniesieniami w swojej twórczości postanowił stworzyć i podzielić się z fanami Fiołkowym polem - romantyczna balladą, tuż po mocnej i rapowej premierze singla Bandyta.

Gorąca 20tka - 9 IV

Dla fanów artysty mamy bardzo dobre wieści - wielkimi krokami zbliża się premiera nowego krążka artysty, a więc jest na co czekać zważając na to jakie muzyczne perełki raper w ostatnim czasie wrzuca do sieci!

Sobel - nowa płyta. Kiedy premiera?

Kiedy Sobel wyda nową płytę? To najczęściej poszukiwane przez fanów rapera informacje w sieci. My na szczęście znamy już odpowiedź i możemy Was uspokoić. Premiera nowej płyty muzyka zaplanowana jest na 16 kwietnia 2021 roku, a przedsprzedaż wydania trawa już w sieci. Koniecznie sprawdźcie jak wygląda najnowszy klip od artysty i jak zgrabnie przemieszcza się on pomiędzy gatunkami muzycznymi i jak zaskakuje fanów w gitarowej balladzie. Singiel w zaledwie jeden dzień od daty premiery odtworzyło prawie milion osób!

Najnowsze