SnoopaVision: co to jest? Snoop Dogg zmienił YouTube! Zobacz Snoop Vision w akcji

2016-04-01 16:17
Snoop Dogg youtube o co chodzi
Autor: fot. YouTube/snoopavision SnoopVision: co to jest? Snoop Dogg zmienił YouTube!

Snoopa Vision na YouTube: co to jest? Aplikacja 360 ze Snoop Doggiem została uruchomiona 1 kwietnia 2016. Wierzymy w to, że wszyscy czekali na tę zmianę! Na czym polega Snoop Vision? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Snoopa Vision: co to jest i na czym polega? Te pytanie zadają sobie wszyscy, którzy 1 kwietnia 2016 zauważyli tajemniczy znaczek umieszczony w playerze na YouTube. W tym miejscu - na ESKA.pl - rozwiewamy wszystkie tajemnice i wątpliwości na ten temat. Najpopularniejszy serwis streamingowy wideo na świecie - Snoop Vision nazywa swoją najnowszą funkcję. Wszystko dzieje się we współpracy ze Snoop Doggiem. Filmy z udziałem rapera można oglądać w opcji 360 i jest to miła niespodzianka. Swobodnie można poruszać się po filmie, zmienić kąt oglądania, a wszystko po to, by poczuć się jakby siedział obok nas! 

Snoopa Vision: co to jest?

Aplikacja ze Snoop Doggiem przenosi nas do wirtualnego kina w dowolnym obsługiwanym wideo. Raper przebywa w nim z innymi ludźmi i komentuje w swoim oryginalnym stylu. Dzięki opcji 360' można zmienić perspektywę i poczuć się jak na sali kinowej! 

Snoop Dogg na YouTube
Autor: fot. YouTube/snoopavision SnoopVision: co to jest? Snoop Dogg zmienił YouTube!

Snoopa Vision: Snoop Doog na YouTube 

SnoopVision jest w fazie beta, dlatego dostępnych jest tylko 10 wybranych filmów - dostępnych na YouTube. W poniższym wideo zapowiada się to, że do 2030 roku będzie można obejrzeć dużo więcej wideo z udziałem Snoop Dogga. Wszystko to oczywiście primaaprilisowy żart, na który wpadli twórcy serwisu.

 

>>> Opener 2016: Wiz Khalifa gwiazda festiwalu w Gdyni! Kim jest Wiz Khalifa i kiedy wystąpi?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze